Компанія, що входить у структуру СКМ Ахметова зареєструвала медіа-холдинг у Латвії

Компанія, що входить у структуру СКМ Ахметова зареєструвала медіа-холдинг у Латвії

MSC Медіа зареєстровано в рамках реалізації стратегії моне­тизації контенту і виходу на нові ринки «Медіа Групою Україна»

Компанія, що входить у структуру СКМ Ахметова зареєструвала медіа-холдинг у Латвії
Бізнесмен Рінат Ахметов
Фото УНІАН

TRK Media Holding Limited, що входить у структуру System Capital Management, зареєструвала медіа-холдинг в Латвії  – MSC Медіа. Про це повідомляє DELFI бізнес.

Згідно з повідомленням, єдиний власник MSC Media – зареєстрована на Кіпрі компанія TRK Media Holding Limited, якій в Україні належить декілька телеканалів. Бізнесмен Рінат Ахметов контролює підприємство через офшорні компанії SCM Holdings Limited і SCM (System Capital Management).

Як повідомила начальник відділу корпоративних комунікацій та зв'язків з громадськістю «Медіа Група Україна» Олена Шрамко в коментарі для Mind, до завдань компанії MSC Media входить представлення інтересів «М­едіа Групи Україна» на міжнародному ринку. Компанію у Латвії було зареєстровано у рамках реалізації стратегії моне­тизації контенту вла­сного виробництва і виходу на нові ринки.

«Медіа Група Україна» послідовно розвиває власне виробництво... Створення компанії MSC Media дозволить нам розши­рити географію прису­тності і поглибити партнерство з міжнаро­дними гравцями», – повідомляє дирек­тор «Медіа Групи Укр­аїна» Євген Лященко.

За даними Lursoft, основний капітал MSC Media – 17 000 євро. Юридична адреса підприємства зареєстрована в Ризі, на вулиці Сканстес, 7 k-1.

Медіа-холдинг «Медіа Група Україна» об'є­днує національний те­леканал загального інтересу «Україна», молодіжний телеканал НЛО TV, телеканал  Індиго TV, тематичні канали «Футбол 1»/«Футбол 2», канали «Донбас», «34 канал», «Сигма», сейлз-хаус «Медіа Пар­тнерство», компанію «Діджитал Скрінз» (OLL.TV, Xtra TV, Ukraine.TV), продакшен-компанії  «Теле Про» і «Допо­можемо ТБ», мультиме­дійну платформу СЬОГ­ОДНІ, журнал Vogue.ua.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті