LNZ Кравченка запустили елеваторний комплекс на Сумщині

LNZ Кравченка запустили елеваторний комплекс на Сумщині

Інвестиції в будівництво елеваторного комплексу перевищили $15 млн

LNZ Кравченка запустили елеваторний комплекс на Сумщині
Фото Shutterstock

Група LNZ ввела в експлуатацію першу чергу нового елеваторного комплексу в Белополі (Сумська обл.) виробничою потужністю 44 000 тонн, повідомив Інтерфакс.

Інвестиції в будівництво елеваторного комплексу перевищили $15 млн. Завершення будівництва другої черги заплановано на жовтень 2018 року. Загальна виробнича потужність об'єкту складе 77 000 тонн.

«На елеваторному комплексі автоматизована система управління технологічним процесом від приймання зерна з автотранспорту, очищення, сушки, зберігання до його відвантаження на автомобільний або залізничний транспорт», – відзначили в компанії.

Крім цього, силоси зберігання сухого зерна оснащені багаторівневою системою контролю температури всередині ємності, також є автоматичний пробовідбірник зерна з автомобільного транспорту, транспортне та очищувальне обладнання елеваторного комплексу оснащене системою аспірації повітря, лабораторія оснащена засобами контролю якості продукції.

Група LNZ створена на базі Лебединського насіннєвого заводу. Спеціалізується на торгівлі насіння кукурудзи, соняшнику, пшениці, ячменю, вирощуванні сільськогосподарської продукції, тваринництві. В обробці групи знаходиться 70 000 га землі, поголів'я ВРХ складає 46 000.

LNZ Group володіє двома елеваторними комплексами в Сумській та Кіровоградській областях загальною потужністю 170 000 тонн зернових та власним автопарком.

У Єдиному державному реєстрі кінцевим бенефіціаром ПАО «Лебединський насіннєвий завод» (Черкаська обл.) є Дмитро Кравченко, мажоритарний акціонер LNZ Group.

Нагадаємо, «Епіцентр К» запланував інвестувати у розвиток сільгоспвиробництва понад 2 млрд грн у 2018 році.

Раніше повідомлялося, французька група AgroGeneration з активами в Україні планує інвестувати близько 10 млн євро у проект з розширення в Україні елеваторних потужностей на 50%.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло