Термін відключення аналогового телебачення знову перенесли

Термін відключення аналогового телебачення знову перенесли

Київ та Кіровоградську область почнуть відключати з серпня 2018 року, решту регіонів – з вересня

Термін відключення аналогового телебачення знову перенесли
Фото: Shutterstock

Термін використання радіотехнології «Аналогове телебачення» в Києві та Кіровоградській області продовжили до 31 липня, а в інших областях – до 31 серпня 2018 року, повідомляє Юрліга.

Як зазначається, зміни до Плану використання радіочастотного ресурсу України внесено постановою Кабміну від 13 червня 2018 року (№ 509), яка набула чинності сьогодні, 27 червня.

Таке рішення прийнято для реалізації переходу на цифрове мовлення в Україні та забезпечення конституційних прав громадян на безперешкодне отримання інформації. Крім того, Нацтелерадіо закликає дистриб'юторів цифрового обладнання збільшити поставки тюнерів і телевізорів для прийому цифрового сигналу.

Нагадаємо, терміни відключення аналогового мовлення вже переносилися з 30 березня на 1 липня 2018 року.

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко наполягав на вимкненні аналогового телебачення вже в липні. Так, Україна мала знову спробувати виконати своє зобов'язання за меморандумом «Женева-2006».

Про те, чому перехід на «цифру» вигідний провайдерам платного ТБ, Mind розповів радник голови Нацради з питань телебачення і радіомовлення, гендиректор «Омега ТВ» Олександр Глущенко.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло