Завищення ціни на газ «Нафтогазом» дискримінує реформу газового ринку – голова Асоціації газового ринку України

Завищення ціни на газ «Нафтогазом» дискримінує реформу газового ринку – голова Асоціації газового ринку України

Голова АГРУ переконаний в тому, що дії спрямовані на завищення вартості газу, що в нинішніх умовах становить загрозу нестабільності

Завищення ціни на газ 	«Нафтогазом» дискримінує реформу газового ринку – голова Асоціації газового ринку України
фото DR

Повний контроль НАК «Нафтогаз України» над оператором ГТС ( «Укртрансгаз») дозволяє маніпулювати даними про постачання і в кілька разів завищувати вартість газу для ТКЕ, що зводить нанівець державне регулювання галузі та дискримінує реформу газового ринку. Про це з посиланням на слова голови Асоціації газового ринку України Олександра Овдієнка пише 104.ua.

«Ми змушені в такій ситуації звернутися до прем'єр-міністра з відкритим листом, текст якого також розмістимо на наших сайтах газорозподільних підприємств, на сайті Асоціації. Просимо нашого шановного прем'єр-міністра втрутитися в ситуацію і не допустити банкрутства фактично всієї сфери газопостачання», – повідомив він.

Голова АГРУ переконаний в тому, що дії групи «Нафтогаз» спрямовані на завищення вартості газу, що в нинішніх умовах становить загрозу не тільки фінансової, а й соціальної нестабільності.

Разом з цим він повідомив, що без втручання Кабміну розвиток ситуації призведе до масових судових процесів, а в подальшому – кризи в розрахунках за газ.

Раніше повідомлялось, що «Нафтогаз» збільшує ціну на закупівлю українського газу.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло