Лідери Німеччини та Ірану поговорили про ядерну угоду, Рухані «розчарований»

Лідери Німеччини та Ірану поговорили про ядерну угоду, Рухані «розчарований»

Президент Ірану: пакету економічних заходів ЄС для Тегерана бракує «практичних пропозицій та конкретних методів»

Лідери Німеччини та Ірану поговорили про ядерну угоду, Рухані «розчарований»
Хассан Рухані
фото з twitter.com/HassanRouhani

Європейський пакет економічних заходів, спрямованих на компенсацію виходу США з ядерної угоди «розчаровує», заявив  президент Хассан Рухані під час телефонної розмови із канцлером Німеччини Ангелою Меркель. Про це повідомляє Reuters.

Президент Ірану відзначив, що в пакеті економічних заходів ЄС не вистачає «практичних пропозицій та конкретних методів для продовження співпраці». На його переконання, у запропонованому пакеті містяться лише зобов’язання загального характеру.

Меркель запевнила, що Німеччина виходити з угоди не збирається, а обговорення умов відбудеться днями у Відні з іншими членами угоди.

Нагадаємо: 8 травня президент США Дональд Трамп оголосив про вихід США з іранської ядерної угоди, згідно з якою з Ірану знімалася частина санкцій у відповідь на згортання ядерної програми країни.

Американська сторона пообіцяла докласти всіх зусиль, щоб скоротити доходи Ірану від нафти. Зокрема, Сполучені Штати пригрозили санкціями країнам, які до 4 листопада не припинять купувати іранську нафту..

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло