Власник «Сільпо» розпочав діяльність на ринку поштово-логістичних послуг

Власник «Сільпо» розпочав діяльність на ринку поштово-логістичних послуг

Fozzy Group купила компанію з доставки по Києву, а також створила власного оператора

Власник «Сільпо» розпочав діяльність на ринку поштово-логістичних послуг
Фото FB "Сільпо"

Одна з найбільших ритейл-груп Fozzy розпочне займатися адресною доставкою, повідомив Юрій Авдиш в інтерв'ю Liga.net.

Оператор поштово-логістичних послуг, який здійснюватиме доставку має назву Justin. Його діяльність буде спрямована на інтернет-магазини, великі бізнеси і  клієнтівв цих інтернет-магазинів.

За словами Авдиша, у Fozzy Group мета розташувати відділення Justin у кожному магазині Fozzy.

Окрім того, робота служби адресної доставки буде інтегрована з діяльністю компанії Post.ua, яка була куплена Fozzy Group в цьому році.

«Це адресна доставка по Києву з дуже хорошим клієнтським портфелем, дуже хорошими рекомендаціями від клієнтів, з хорошими технологіями. На цьому фундаменті ми збираємося побудувати національного оператора, в синергії з основним бізнесом Justin», – сказав Авдиш.


Раніше,
Post.ua був підконтрольний  підприємцю Віталію Яницкому, уточнює галузевий портал retailers.ua.

Яницкий підтвердив факт транзакції, але відмовився розголосити її умови. На його думку, Fozzy придбав готовий продукт у сегменті доставки до дверей.


Нагадаємо: ПрАТ «Фоззі Рітейл» (Вишневе Київської обл.), будівельно-девелоперська компанія найбільшої на українському ринку продуктового рітейлу торгово-промислової групи (ТПГ) Fozzy Group, за підсумками 2017 року одержала 21,5 млн грн чистого збитку, тоді як у 2016 році ПрАТ отримало 102,6 млн грн чистого прибутку

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло