mind
Alstom розглядає питання постачання електровозів або їх компонентів в Україну

Alstom розглядає питання постачання електровозів або їх компонентів в Україну

Перед тим, як розпочати співпрацю, повинні бути обумовленні питання фінансування та місця виготовлення товару

Alstom розглядає питання постачання електровозів або їх компонентів в Україну
alstom.com

Компанія Alstom, в разі налагодження співпраці з «Укрзалізницею», може запропонувати поставки своєї продукції з Франції, повідомив керуючий директор Alstom в Західній і Центральній Азії Бернард Пелль в інтерв'ю ЦТС.

На даний момент форми взаємодії з українською стороною не визначені і йде переговорний процес з УЗ.

«Ми знаходимося на стадії переговорів з» Укрзалізницею. Нам необхідно зрозуміти, які пріоритети, які технічні особливості є в українських залізниць. І на даний момент у нас є цілком ясна картина потреб «Укрзалізниці», – повідомив топ-менеджер.

Alstom розглядає різні варіанти роботи в Україні, в залежності від того, як будуть просуватися переговори. Конкретну пропозицію в компанії планують сформувати до кінця літа.

Електровози для роботи на залізниці з шириною колії 1520 мм, яка використовується в Україні, французький концерн вже виробляє на «Елетровозозбиральному заводі» в Астані, але там акціонером є російський «Трансмашхолдинг», що підпадає під українські санкції.

«Питання з санкціями проти «Трансмашхолдингу» ще потрібно обговорити, але, якщо така проблема виникне, ми будемо пропонувати альтернативні варіанти. Тут ми знову повертаємося до питання фінансування, адже, якщо фінансування буде французьке, швидше за все, половина обсягу цього фінансування буде реалізована на виробництві у Франції «, – пояснив Б. Пелль.

Нагадаємо: на початку липня французька компанія відкрила представництво в Києві. Інтереси Alstom в Києві представлятиме Вадим Павленко. Раніше він працював в ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод».

В червні повідомлялося, що французька Alstom зацікавлена у співпраці з «Укрзалізницею» та може поставити близько 210 локомотивів чотирьох різних типів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті