Французька Alstom зацікавлена у співпраці з «Укрзалізницею»

Французька Alstom зацікавлена у співпраці з «Укрзалізницею»

Alstom може поставити близько 210 локомотивів чотирьох різних типів

Французька Alstom зацікавлена у співпраці з 	«Укрзалізницею»

Французька компанія – виробник рухомого складу та інфраструктури Alston зацікавлена в співпраці з ПАТ «Укрзалізниця», повідомляє Інтерфакс з посиланням на керівного директора кластера Західної та Центральної Азії в Alstom Бернарда Пелля.

«Нещодавно ми провели переговори з ПАТ «Укрзалізниця», за їх словами, у найближчі 5 років їм знадобиться близько 210 локомотивів чотирьох різних типів. В основному, як ми знаємо, це вантажні локомотиви. Ми готові це зробити, однак все залежить від фінансування, а також від того, який відсоток локалізації потрібен», – заявив Пелль.

Він також уточнив, що Alston активно шукає різні варіанти фінансування поставок тяги для українських залізниць.

Компанія Alstom виробляє електровози з ХІХ століття. Центральний офіс знаходиться у Франції, при цьому компанія має представництва в більш ніж 60 країнах. Alstom спеціалізується на рішеннях у сфері єдиних транспортних систем і пропонує широкий спектр рішень як щодо частини рухомого складу, так і частини інфраструктури, систем СЦБ і цифрових технологій мобільності.

Нагадаємо, французька компанія Alstom вела переговори з МЕРТ щодо пошуку в Україні партнерів для спільного виробництва електровозів, а також українських підприємств, які зможуть виробляти деталі для електровозів, щоб постачати їх в інші країни, де працює компанія.

Раніше керівник ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов заявляв, що «Укрзалізниця» веде переговори із Siemens про можливу закупівлю електровозів, а також з Bombardier, CRRC і Alstom.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло