Захворіло у світі
160,343,184
Померло у світі
3,331,844
Вилікувалось у світі
138,122,966
Захворіло в Україні
2,129,073
Померло в Україні
46,987
Вилікувалось в Україні
1,797,136
«Карпатигаз» погасила мільйонні борги перед Сбєрбанком

«Карпатигаз» погасила мільйонні борги перед Сбєрбанком

Загальна сума фінансових зобов’язань у різні періоди становила близько $50 мл

«Карпатигаз» погасила мільйонні борги перед Сбєрбанком
Фото "Карпатигаз"

ТОВ «Карпатигаз» у повному обсязі погасило заборгованість перед АТ «Сбєрбанк», що виникла у «Карпатигазу» як оператора за договором про спільну діяльність від 2002 року з ПАТ «Укргазовидобування», повідомляє Сбєрбанк.

У зв'язку з добровільним погашенням заборгованості, банк відмовився від судових процедур зі стягнення.

Співпраця АТ «Сбербанк» та ТОВ «Карпатигаз» розпочалася в серпні 2012 року після укладення договору про відкриття кредитної лінії та договору на встановлення ліміту для проведення операцій із відкриття та сплати документарних акредитивів.

Загальна сума фінансових зобов’язань перед Сбєрбанком у різні періоди становила близько $50 млн.

Залучені кредитні кошти були спрямовані, зокрема, на придбання у всесвітньо відомого виробника Solar Turbines International Company (США) надсучасних компресорів для будівництва дотискуючих компресорних станцій.

Одним із результатів взаємовигідної співпраці стало будівництво найбільшої та найпотужнішої дотискуючої компресної станції в України – Хрестищенської ДКС, яка є стратегічно важливим об’єктом для газовидобувної галузі України.

ТОВ «Карпатигаз» здійснює видобуток, постачання, транспортування, зберігання нафти, газу та газового конденсату з 1998 року.  З 2010 року власником ТОВ «Карпатигаз» є компанія «Misen Enterprises AB, зареєстрована в Стокгольмі, Швеція. 

Нагадаємо: арбітражний інститут Торгової палати Стокгольма до кінця травня 2018 року мав прийняти часткове рішення в справі про розірвання договору про спільну діяльність між ПАТ «Укргазвидобування» і ТОВ «Карпатигаз», Misen Enterprises AB. Проте, згідно з інформацією на сайті Misen, поки що рішення не було винесене.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті