Захворіло у світі
11,124,651
Померло у світі
526,003
Вилікувалось у світі
5,905,310
Захворіло в Україні
47,677
Померло в Україні
1,227
Вилікувалось в Україні
21,155
Борис Джонсон пішов у відставку з поста міністра британського МЗС через протиріччя з Мей

Борис Джонсон пішов у відставку з поста міністра британського МЗС через протиріччя з Мей

Джонсон вважає, що новий план виходу Британії з ЄС поставить країну в залежність від Брюсселя

Борис Джонсон пішов у відставку з поста міністра британського МЗС через протиріччя з Мей
фото Twitter Boris Johnson

Борис Джонсон покинув пост міністра закордонних справ Великобританії. Про це повідомляє прес-служба прем'єр-міністра країни Терези Мей. Борис Джонсон очолював МЗС майже два роки.

«Прем'єр-міністр прийняла відставку Бориса Джонсона. Незабаром буде оголошено, хто стане його наступником», – наводить Reuters цитату з електронного прес-релізу, розісланого канцелярією.

Нагадаємо, Борис Джонсон був мером Лондона з 2008 року до 2016 року. 13 липня 2016 року його було призначен міністром закордонних справ.

Як повідомлялося, напередодні у відставку подав міністр управління зі справ Brexit Девід Девіс. Його наступником став Домінік Рааб. Девіс вирішив піти в зв'язку з незгодою щодо планів економічних відносин Великобританії і ЄС після офіційного виходу країни з Євросоюзу.

План виходу Великобританії з ЄС був прийнятий 6 липня після запеклих дебатів. Він передбачає «м'який» варіант Brexit: створення зони вільної торгівлі з ЄС для промислових і с/г товарів і збереження митних стандартів союзу на британських кордонах, уточнює Інтерфакс.

Противники цієї стратегії, серед яких, зокрема, Борис Джонсон, вважають, що подібні умови поставлять в Лондон в залежність від Євросоюзу і при цьому позбавлять Великобританію можливості впливати на рішення, що приймаються в Брюсселі.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті