mind
Китай з 11 липня значно збільшує «антидемпінгові ставки» на продукти з оптоволокна із США

Китай з 11 липня значно збільшує «антидемпінгові ставки» на продукти з оптоволокна із США

З існуючих 4,7–18,6% мита збільшаться до 33,3–78,2%

Китай з 11 липня значно збільшує «антидемпінгові ставки» на продукти з оптоволокна із США
Фото Shutterstock

Міністерство торгівлі Китаю повідомило у вівторок, 10 липня, що воно піднімає «антидемпінгові ставки» для деяких продуктів з оптичного волокна з США, які почнуть діяти з 11 липня. Про це повідомляє Reuters.

Нові антидемпінгові мита на дисперсійне одномодове оптичне волокно, імпортоване зі Сполучених Штатів, варіюватимуться від 33,3 до 78,2% проти 4,7–18,6%, як було встановлено у 2011 році.

Серед американських компаній, на які вплине зміна розміру мит, –  Corning Inc, OFS Fitel, LLC та Draka Communications Americas Inc,  йдеться на сайті міністерства.

Кабелі на базі оптичних волокон використовуються у волоконно-оптичному зв’язку, який дозволяє передавати інформацію на великі відстані з більшою швидкістю передачі даних, ніж в електронних засобах зв’язку.

Нагадаємо: «митні війни» між двома найбільшими економіками світу розпочались із оголошення президентом США Дональдом Трампом мит на сталь та алюміній з Китаю. Згодом США ініціювали ще список із понад 1000 товарів, які обкладатимуться імпортними митами.

Днями Китай ініціював новий торговий розгляд у СОТ після того, як американська влада застосувала нові імпортні мита відносно 800 найменувань китайських товарів на $34 млрд.

Експерти вважають, що загострення торгових відносин між США, Канадою, Мексикою, Китаєм, ЄС та іншими країнами може затягнутись на багато років і привести до спаду в світовій економіці.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті