Естонія підтримала Трампа і назвала «Північний потік – 2» політичним проектом

Естонія підтримала Трампа і назвала «Північний потік – 2» політичним проектом

Прем’єр не розуміє, навіщо потрібен новий газопровід, якщо потужність «Північного потоку – 1» ще не використана

Естонія підтримала Трампа і назвала «Північний потік – 2» політичним проектом
фото Shutterstock

Прем'єр-міністр Естонії Юрі Ратас заявив, що Таллінн виступає проти будівництва газопроводу «Північний потік – 2», оскільки це виключно політичний проект, пише FinMarket.

Таку позицію глава естонського уряду висловив порталу телерадіомовлення Естонії. Ратас, який прибув сьогодні до Брюсселя на саміт НАТО, наголосив:

«Німеччина – сильний союзник як у НАТО, так і в Європейському союзі і, за оцінкою Естонії, «Північний потік – 2» є суто політичним проектом».

За його словами, Німеччина була одним з учасників переговорів щодо Мінських угод і Нормандського процесу і, як і раніше, стоїть на позиціях, що санкції потрібно продовжувати.

«Коли ми говоримо про «Північний потік – 2», то позиція Естонії та ж сама, що і по «Північному потоку – 1». Це суто політичний проект, і Естонія не розуміє, навіщо потрібен «Північний потік – 2», якщо потужність «Північного потоку – 1» ще не використана», – сказав прем'єр-міністр, коментуючи висловлювання президента США Дональда Трампа про те, що Німеччина стала заручником Росії, бо отримує більшу частину енергії з Росії.

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп під час виступу у Брюсселі різко висловився стосовно Німеччини, сказавши, що країна повністю знаходиться під контролем Росії.

Нафтогазові угоди з Москвою мають надто великий вплив на найбільшу економіку континенту, наголосив Трамп. Зокрема, він виділив проект газопроводу  «Північний потік – 2» та назвав його «недоречним».

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло