«Укрнафта» витратить 400 млн грн на ребрендинг у 2018 році

«Укрнафта» витратить 400 млн грн на ребрендинг у 2018 році

Новий логотип – це піктограма «трикутника», яка історично позначала нафтове родовище на всіх топографічних картах

«Укрнафта» витратить 400 млн грн на ребрендинг у 2018 році
"Укрнафта"

ПАТ «Укрнафта» здійснює реалізацію масштабного проекту з ребрендингу мережі своїх автозаправних станцій, повідомляє прес-служба підприємства.

На сьогодні в новому форматі працює вже п'яти АЗС у Києві та Київській області. Як зазначається у прес-службі, протягом місяця компанія почне ребрендинг ще 10 АЗС у Західному та Центральному регіоні.

Ребрендинг АЗС розпочався з двох станцій у Києві, які були відкриті в квітні цього року. Як повідомили Mind у прес-службі «Укрнафти», протягом 2018 року підприємство має намір здійснити ребрендинг ще 40–50 АЗС, на що виділено близько 400 млн грн.

Нову стратегію оновленого бренду, дизайн, комунікаційну платформу та загальну ритейл-стратегію мережі розробляло агентство FEDORIV.  Зокрема, були змінені кольори та оновлений логотип.

«Укрнафта» володіє мережею в 537 станцій по Україні. Як повідомили Mind, до кінця 2019 року буде ребрендовано 150 найбільших АЗС. Протягом трьох років компанія має намір завершити проект ребрендингу.

Нагадаємо, що KPMG проведе аудит внутрішніх бізнес-процесів «Укрнафти» та її операційної діяльності, який, за договором,  коштуватиме «Нафтогазу» 1 млн грн.

Раніше повідомлялося, що ПАТ «Укрнафта» подала позов до ТОВ «Група компаній «Техінсервіс» Ігоря Коломойського та депутата Андрія Іванчука з вимогою повернути борг у розмірі 330 млн грн.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло