Прем'єр заспокоїв – репресій щодо власників «євроблях» не буде

Прем'єр заспокоїв – репресій щодо власників «євроблях» не буде

До законодавчого врегулювання цього питання

Прем'єр заспокоїв – репресій щодо власників 	«євроблях» не буде
Прем'єр-міністр Володимир Гройсман

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що влада не буде проводити жорстких переслідувань власників автомобілів з європейкою реєстрацією, повідомляє Бізнес Цензор.

Як зазначається, про це Гройсман сказав під час засідання Верховної Ради.

«Щодо водіїв. Ніяких репресій бути не може, я в цьому глибоко переконаний. Я сьогодні проведу розмову з Національною поліцією і всіма, ким потрібно. Щоб до законодавчого врегулювання ніхто не кошмарив людей у цьому питанні», – сказав Гройсман.

Крім того, прем’єр звернувся до протестувальників у центрі Києва. «Хочу звернутися до всіх протестуючих, ви маєте поводитися цивілізовано. Тут в цьому залі немає ваших ворогів. І там, де будинок уряду, там теж немає ваших ворогів», – підкреслив він.

«Грати м'язами, принижувати – вас ніхто принижувати не буде, але і ви не маєте права принижувати депутатів або когось іншого», – сказав він.

Він пообіцяв захистити водіїв і закликав їх дотримуватися закону і правил дорожнього руху.

«Що стосується проблем авто на єврономерах. Зрозуміло, що ця проблема повинна бути вирішена», – сказав Гройсман.

Нагадаємо, днями власники автомобілів з єврономерами почали акцію у центрі Києва, вимагаючи прийняти законопроекти, які дозволять розмитнити їх автомобілі за прийнятними тарифами, а також знизять податки при ввезенні старих іномарок з-за кордону.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті