mind
Японська компанія Sumitomo придбає «Спектр-Агро»

Японська компанія Sumitomo придбає «Спектр-Агро»

Корпорація викупить 51% акцій української компанії

Японська компанія Sumitomo придбає «Спектр-Агро»
Фото Facebook "Спектр-Агро"

Японська корпорація Sumitomo («Сумітомо Корпорейшн») придбає 51% акцій ТОВ «Спектр-Агро» (Київська обл.) , повідомляє українська компанія.

«Сумітомо Корпорейшн», ТОВ «Спектр-Агро» та ТОВ «Спектр-Агротехніка» підписали відповідну угоду 11 липня.

«Україна є важливим виробником сільськогосподарської продукції у світовому масштабі, і обидві компанії прагнуть зміцнити продуктивність українських виробників сільськогосподарської продукції для забезпечення продуктами харчування населення світу, що зростає», – зазначається у повідомленні.

У 2011 році Sumitomo придбала компанію Alcedo S.R.L, найбільшого роздрібного продавця сільськогосподарської продукції в Румунії, а у 2015 році Sumitomo придбала компанію Agro Amazonia, яка є одним із найбільших фермерських роздрібних торговельних каналів у штаті Мату-Гросс у Бразилії.

Більше 30-ти років тому в Sumitomo був започаткований агронауковий напрямок (ASBL), учасники якого є провідними експортерами засобів захисту рослин, вироблених японськими підприємствами. На сьогодні ця діяльність здійснюється у 30 країнах світу.

«Спектр-Агро» – постачальник сільськогосподарських ресурсів для аграрних підприємств в Україні. Компанія була заснована у 2009 році та у даний момент здійснює діяльність на всій території Україні. «Спектр-Агро» постачає такі сільськогосподарські ресурси, як засоби захисту рослин, добрива, насіння та сільськогосподарську техніку для більше ніж 3,5 тис. українських сільськогосподарських виробників.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті