mind
Південна Корея на законодавчому рівні спростить інвестиції в блокчейн-проекти

Південна Корея на законодавчому рівні спростить інвестиції в блокчейн-проекти

Уряд пообіцяв полегшити вихід на ринок блокчейн-підприємств

Південна Корея на законодавчому рівні спростить інвестиції в блокчейн-проекти
фото з pixabay.com

Південнокорейські регулятори обіцяли ввести більш дружнє законодавство щодо інвестицій в блокчейн-проекти піл час зустрічі 13 липня. Про це повідомляє Cointelegraph.

На зустрічі на рівні міністрів під керівництвом віце-міністра по стратегії та фінансам Ко Хьюнг-квона уряд пообіцяв полегшити вихід на ринок блокчейн-підприємтсв.

З метою створення робочих місць та підтримки нових технологій уряд Південної Кореї планує як «розширити податкове скорочення для інвестицій в нові двигуни росту, так і спростити вимоги до нової технологічної підтримки, включно із підтримкою інвестицій в технологічну галузь».

Реорганізація корпоративної інвестиційної підтримки припадає на той самий тиждень, коли Сеул оприлюднив законопроекти, направлені на розробку правил для ІСО та визначення юридичних зобов’язань таких учасників як криптобіржі.

Південна Корея продовжує формувати свій криптовалютний ландшафт протягом 2018 року після того, як на початку цього року у відповідь на обмеження та заборону цифрових валют, в країні пройшли публічні протести та заклики до відставки міністрів.

Так, місцеві криптобіржі відчули вплив змін в законодавстві , розробка яких розпочалась в січні, стосовно виплати корпоративного та місцевого податку з прибутку у відповідності до податкової політики країни, а також своєрідній забороні на торгівлю анонімними криптовалютами та роботу із зарубіжними компаніями.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті