«АрселорМіттал» інвестує більше $13 млн на будівництво нової повітродувки

«АрселорМіттал» інвестує більше $13 млн на будівництво нової повітродувки

«АрселорМіттал Кривою Ріг» побудує нову повітродувку з електроприводом для подачі дуття на домну № 9

«АрселорМіттал» інвестує більше $13 млн на будівництво нової повітродувки
фото Shutterstock

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» підписало контракт вартістю понад $13 млн на постачання повітродувки Siemens STC-GV (160-3) для обслуговування найбільшої на підприємстві доменної печі № 9, повідомляє прес-служба компанії.

Введення в експлуатацію нової повітродувки з електроприводом (ЕПД-1) дасть можливість збільшити обсяги виробництва чавуну на доменній печі № 9, а також знизити викиди СО2 на 30,5 тис. тонн на рік завдяки економії природного газу.

Даний проект передбачає співпрацю з німецьким і українським дивізіонами компанії Siemens. Відповідно до договору, компресор ЕПД-1 постачатиме німецьке представництво, а електродвигун і систему плавного пуску – «Сіменс Україна». Продуктивність обладнання складає 4 800 нм3/хв (нормальний кубометр на хвилину), а номінальна потужність електродвигуна – 26,5 МВт. Термін постачання обладнання – квітень 2019 року.

Загалом в ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» використовують десять турбоповітродувок: 7 обслуговують доменні печі доменного цеху № 1 і 3– доменного цеху № 2. Наразі компресорне обладнання з обслуговування доменної печі № 9 складається з трьох турбоповітродувок (ТПД-12, 13, 14). Одна з них буде замінена на нову з електроприводом, надалі будуть модернізовані решта.

Нагадаємо: «ОТП Лізинг» профінасує поставку 450 напіввагонів «АрселорМітталу» загальною вартістю близько 600 млн грн. Строк лізингу – 5 років. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло