«ОТП Лізинг» профінансує купівлю 450 напіввагонів «АрселорМіттала»

«ОТП Лізинг» профінансує купівлю 450 напіввагонів «АрселорМіттала»

Компанії уклали лізингову угоду для забезпечення поставки напіввагонів загальною вартістю 600 млн грн

«ОТП Лізинг» профінансує купівлю 450 напіввагонів «АрселорМіттала»
Фото Shutterstock

«ОТП Лізинг» та «АрселорМіттал» підписали лізингову угоду на поставки 450 напіввагонів українського виробництва українського заводу «Дніпровагонмаш», повідомляє прес-служба ОТП.

«ОТП Лізинг» профінасує поставку 450 напіввагонів загальною вартістю близько 600 млн грн. Строк лізингу – 5 років. Напіввагони будуть передані «АрселорМіттал» до кінця липня 2018 року.

Для перевезень 5 млн тонн металопродукції ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»  і 2,5–3 млн тонн концентрату на рік компанії необхідно заповнити дисбаланс у забезпеченні вагонами.

За словами начальника відділу зовнішньої логістики Андрія Мороза, «АрселорМіттал» активно розширює власний транспортний парк та закуповує нові вагони для вантажоперевезень. У зв'язку із дефіцитом напіввагонів компанія вирішила залучити додатковий парк вагонів на умовах лізингу та довгострокових контрактів з логістичними компаніями.

«Для нас це велика честь і велика радість…Ми також раді, що частка активів, вироблених в Україні, в нашому портфелі почала різко зростати за рахунок роботи українських вагонобудівників. Впевнені, що це тільки початок», – зазначає Андрій Павлушин, генеральний директор ТОВ «ОТП Лізинг».

Для «ОТП Лізинг» ця угода – найбільша за всю історію фінансування вагонів.

Нагадаємо: ArcelorMittal у I кварталі отримала $1 млрд прибутку

Також нагадаємо, що ArcelorMittal підписав із «Лемтранс» договір про довгострокове співробітництво щодо комплексного забезпечення вантажовідправника рухомим складом

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті