Захворіло у світі
134,719,328
Померло у світі
2,915,972
Вилікувалось у світі
76,537,874
Захворіло в Україні
1,841,137
Померло в Україні
36,779
Вилікувалось в Україні
1,405,826
Ощадбанк надасть 250 млн грн кредиту Запорізькій міській раді

Ощадбанк надасть 250 млн грн кредиту Запорізькій міській раді

Для фінансування програм розвитку інфраструктури міста

Ощадбанк надасть 250 млн грн кредиту Запорізькій міській раді
Запоріжжя/«Змійка» греблі ДніпроГЕС

Ощадбанк та Запорізька міська рада уклали кредитний договір на суму 250 млн грн для фінансування програм розвитку інфраструктури міста, йдеться у повідомленні на сайті фінустанови.

Як зазначається, кошти будуть використовуватись для оновлення застарілих та створення нових об'єктів довгострокового використання, а саме для модернізації аеропорту, оновлення та розширення парку міського громадського транспорту, капітального ремонту та реконструкції автомобільних доріг, а також для озеленення та благоустрою міста, ефективної системи вуличного освітлення.

Так, завдяки взаємодії Ощадбанку та Запорізької міської ради було розроблено механізм взаємовигідного співробітництва, що сприяє більш ефективній реалізації програм розвитку інфраструктури Запоріжжя.

Раніше, у квітні 2018 року, голова правління Ощадбанку Андрій Пишний та міський голова Запоріжжя Володимир Буряк підписали Меморандум про співпрацю, відповідно до якого банк допоможе місту реалізувати проекти, що сприятимуть його соціально-економічному розвитку.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті