Захворіло у світі
65,277,100
Померло у світі
1,507,323
Вилікувалось у світі
41,988,598
Захворіло в Україні
787,891
Померло в Україні
13,195
Вилікувалось в Україні
397,809
VEON: CEO «Beeline Казахстан» Комаров тимчасово замінить Чернишова на посту голови «Київстар»

VEON: CEO «Beeline Казахстан» Комаров тимчасово замінить Чернишова на посту голови «Київстар»

Чернишов офіційно завершив діяльність на посту глави регіону Євразії та президента «Київстар»

VEON: CEO «Beeline Казахстан» Комаров тимчасово замінить Чернишова на посту голови «Київстар»
Фото: facebook-сторінка Петра Чернишова

Головним виконавчим директором «Київстар» тимчасово стане Олександр Комаров, який займає посаду головного виконавчого директора Beeline Kazakhstan, і замінить на цьому посту Петра Чернишова, який йде з компанії, повідомляється на сайті телекомунікаційної групи VEON.

«Петро Чернишов, раніше глава Євразії та генеральний директор компанії «Київстар» в Україні, вирішив залишити групу. Олександр Комаров, головний виконавчий директор Beeline Kazakhstan, додатково виконуватиме роль головного виконавчого директора компанії «Київстар» на тимчасовій основі», – йдеться у повідомленні.

VEON: CEO Beeline Казахстан Комаров тимчасово замінить Чернишова на посту Голови «Київстар»
Олександр Комаров – новий головний виконавчий директор «Київстар»
Фото: Facebook/alexander.komarov

Так, Петро Чернишов офіційно підтвердив, що йде з посади глави регіону Євразії та президента «Київстар».

«Я спокійний за «Київстар»: ще буде багато цікавих проектів запущено і оголошено у 2018-му і, особливо, у 2019 році – але про них тепер нехай говорить новий СЕО», – написав він на своїй сторінці у Facebook.

Жизнь продолжается! (English text below) Если кратко: я завершаю свою деятельность на посту Главы региона Евразии и...

Опубликовано Peter Chernyshov Четверг, 19 июля 2018 г.

Він пояснив, що, фокусуючись на зовнішніх викликах, недостатньо уваги приділяв внутрішнім – і «розформування регіону Євразія як структури – виявилося для мене несподіванкою».

«Розставання з групою VEON буде рівним, а оскільки працювати багато я почав з 13 років (як репетитор з математики), а вперше став СЕО в 35 (подумати тільки – 15 років нервів, стресів і відряджень) – то стаж великий і на щоденну роботу в офіс точно не тягне», – пояснив він.

Так, він пояснив: «Мені недавно виповнилося 50 років, і я на дуже багато речей глянув по-іншому. Є багато країн, які дуже хочеться відвідати. Є багато книг, які довго відкладав. Є троє дітей, на яких майже ніколи не вистачало часу – але ж його залишається все менше. І здоров'я разом з ЗСЖ;) І нові відкриття, враження, досягнення – у мене великі плани на себе!». 

Петро Чернишов був перепризначений на посаду президента «Київстар» з 14 липня 2017 року терміном на 1 рік – до 13 липня 2018 року, згідно з даними Smida. Повідомлень про те, що термін було подовжено або відбулося подальше перепризначення, поки що не було.

Нагадаємо, інформація про те, що Чернишов йде з посади, з'явилась у ЗМІ 17 липня 2018 року.

Раніше повідомлялося, що президент «Київстар» став керівником євразійського регіону в глобальному провайдері комунікаційних та інтернет-сервісів VEON.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті