«Миколаївський суднобудівний завод» повертається до стабільної роботи
Підприємство вже виплатило 1,9 млн грн заборгованих зарплат

ДП «Миколаївський суднобудівний завод» ходить у режим стабільної роботи, завдяки виконанню замовлень від Військово-морських сил України та приватних замовників, повідомляє «Укроборонпром».
Наразі підприємство проводить погашення заборгованості перед робітниками. Завдяки виділенню коштів з боку «Укроборонпрому», вже виплачено 1,9 млн грн.
Окрім того перераховані усі пов’язані податки і збори, у тому числі ЄСВ на суму понад 1,2 млн грн. Таким чином загальна сума виплат становить 3,1 млн. грн.
Фахівцями заводу у цьому році вже виконані роботи з ремонту малих броньованих артилерійських катерів та інших суден.
«Укроборонпром» відновив стабільну роботу «Миколаївського суднобудівного заводу». Підприємство отримало головне – стабільну роботу, вчасне виконання якої дозволить стабілізувати виплати заробітної плати та гасити заборгованість. Наразі мова йде про 4,54 млн грн зарплатні за перші півроку роботи та ще 1,9 млн грн погашеної заборгованості», – заявив Генеральний директор ДК «Укроборонпром» Павло Букін.
Окрім того, «Миколаївській суднобудівний завод», отримав розроблений та затверджений фінансовий план підприємства. З 1 липня впроваджена нова структура управління та штатний розпис підприємства, які передбачають суттєво зменшення адміністративно-управлінського та допоміжного персоналу без втрати функціональності підприємства.
Нагадаємо, у жовтні 2017 року «Миколаївський суднобудівний завод», що входить до складу ДК «Укроборонпром», був паралізований через відсутність рішення Уряду щодо ракетного крейсера проекту 1164, кошти на утримання якого були заарештовані. На той час заборгованість по заробітній платі становила понад 58 млн грн.
Пізніше судами було повернено 800 тис. грн заводу у справі щодо заборгованості з боку приватних фірм.
У лютому розширена комісія стосовно ДП «Миколаївський суднобудівний завод», яка складається з керівництва миколаївського заводу, ДК «Укроборонпром», Миколаївської ОДА, Командування Військово-Морських Сил України, а також представників професійних спілок визнала, що у зв'язку з відсутністю фінансування з боку держави ракетного крейсера, підприємство мусило здійснювати його утримання власними силами. В результаті, бюджетний борг перед заводом склав понад 80 млн грн. В цей же час, накопичена через нього сума невиплаченої заробітної плати на підприємстві – більше 65 млн грн.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].