Російський «РусАл» може бути врятовано від санкцій

Російський «РусАл» може бути врятовано від санкцій

США не ставили собі за мету вивести компанію з бізнесу, тому з огляду на виконання компанією ключових вимог санкції може бути знято

Російський «РусАл» може бути врятовано від санкцій
Олег Дерипаска
фото УНІАН

Російський концерн «РусАл» може сподіватись на виключення із «чорного списку компаній, які знаходяться під санкціями США. Про це заявив очільник Міністерства фінансів США Стівен Мнучін, передає Reuters.

Він сказав, що компанія звернулась із питання щодо виключення зі списку, але додав, що США такої меті, щоб зовсім вивести  «РусАл» з бізнесу перед собою не ставили.

Агентство відзначає, що компанія виконала попередні умови, які були визначені як необхідні для ви виведення компаній з-під американських санкцій.

Зокрема, власник Олег Дерипаска, вийшов з ради директорів, а минулого місяця було обрано нову раду директорів, в якій працюють незалежні директори.

Нагадаємо: 6 квітня США ввели додаткові санкції проти кількох десятків осіб, компаній та організацій,наближених до Путіна. Дізнатись, чому Дерипаска став однією з мішенню цих санкцій можна з матеріалу Mind «New Wave: означають нові санкції США проти РФ».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло