Новий заступник голови НБУ розпочав роботу

Новий заступник голови НБУ розпочав роботу

Рада Нацбанку 15 червня 2018 року призначила Сергія Холода заступником голови НБУ

Новий заступник голови НБУ розпочав роботу
Сергій Холод
Фото: прес-служба НБУ

Сьогодні розпочав роботу на посаді заступника голови Національного банку України (НБУ) Сергій Холод. Про це повідомляє прес-служба Нацбанку.

На цій посаді він відповідатиме за діяльність блоку «Платіжні системи та грошовий обіг». Головне його завдання – забезпечення реалізації місії центрального банку шляхом розвитку, регулювання діяльності платіжних та розрахункових систем, управління системою готівкового обігу і реалізація внутрішньої трансформації НБУ.

Рада Нацбанку 15 червня 2018 року призначила Сергія Холода заступником голови НБУ.

Кандидатуру Сергія Холода в результаті публічного та прозорого відбору обрала конкурсна комісія у складі правління Нацбанку. 

Професійна діяльність Сергія Холода пов’язана з роботою в українській банківській системі. Він має 27-річний досвід роботи в банківській сфері, зокрема багаторічний керівний досвід на посадах заступника голови та члена правління низки українських банків (Сведбанк, Таскомбанк, ВТБ Банк). Крім того, Сергій Холод очолював напрям розвитку інформаційних технологій в Індекс-Банку (Креді Аґріколь Груп) та Райффайзенбанку Україна (з кінця 2006 року – ОТП Банк).

Також у 1991–2002 роках він працював у Національному банку України та був одним з керівників проекту зі створення і розвитку електронної пошти і телекомунікаційної мережі системи електронних платежів Національного банку. Розпочалася його трудова діяльність у банківській системі з посади ІТ-спеціаліста у Промбудбанку (1991 рік).

Сергій Холод має дві вищі освіти – економічну (Київський державний економічний університет, спеціальність «фінанси і кредит», кваліфікація – економіст) та технічну (Київське вище військове авіаційне інженерне училище, спеціальність «авіаційне радіоелектронне обладнання», кваліфікація – радіоінженер).

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло