Рейдери захопили державний завод «Електронмаш»

Рейдери захопили державний завод «Електронмаш»

Близько 400 працівників опинилися на вулиці

Рейдери захопили державний завод 	«Електронмаш»
Фото КНК Медіа

У понеділок, 23 липня, було здійснено рейдерське захоплення державного підприємства «Електронмаш» у Святошинському районі Києва, повідомляє КНК Медіа.

Зазначається, що нападники у масках за допомогою спецзасобів побили колектив підприємства – чоловіків і жінок похилого віку – і захопили адмінбудівлю.

У зв'язку з цим близько 400 працівників опинилися на вулиці, підприємство зупинило свою діяльність.

Повідомляється, що за дане вторгнення відповідальний великий забудовник, який намагається захопити територію. «КНК Медіа» продовжує відстежувати ситуацію. 

Нагадаємо: 26 березня 2018 року Міністерство економічного розвитку і торгівлі звільнило директора цього підприємства Віктора Мову з займаної посади у зв'язку зі зловживаннями владою та службовим становищем. Так, Мова разом з іншими незаконно привласнили державне майно на понад 60 млн грн та приватизували виробничі приміщення загальною площею понад 88 000 кв. м, оздоровчий табір та інші активи на користь підприємства, засновником якого є родич Мови.

У свою чергу, колектив підприємства повідомив, що інформація про зловживання з боку директора є брехнею. А 60 млн грн, про які йдеться, належать колективу підприємства – це результат приватизації, проведеної ще в 1994 році.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло