В Amazon заявили, що після «жорсткого» виходу Британії з ЄС почнуться громадскі заворушення

В Amazon заявили, що після «жорсткого» виходу Британії з ЄС почнуться громадскі заворушення

Компанія пропрацьовує всі можливі геополітичні наслідки, в тому числі й найгірші

В Amazon заявили, що після «жорсткого» виходу Британії з ЄС почнуться громадскі заворушення
фото pixabay.com

Глава британських операцій міжнародного онлайн-рітейлера Amazon Дуг Герр заявив, що в разі, якщо Британія вийде з Євросоюзу і їй при цьому не вдасться досягти взаємовигідної і всеохоплюючої угоди по Brexit, то розпочнуться «громадські заворушення». Про це пише The Guardian.

Таку думку Дуг Герр висловив на зустрічі лідерів британського бізнесу з міністром у справах Brexit Домініком Раабом.

В Amazon відмовилися підтвердити, що глава британського відділу дійсно це казав, однак припустили, що він припрацьовує широкий спектр наслідків виходу Британії з ЄС.

«Як і будь-який бізнес, ми розглядаємо широкий сценарій можливих наслідків, щоб бути в змозі надалі обслуговувати наших клієнтів», – зазначили в прес-службі.

Вихід Британії з ЄС за відсутності двосторонньої угоди називають «жорстким Брексітом». Цілий ряд британських і міжнародних компаній побоюються такого повороту подій. Зокрема автомобільна група Jaguar Land Rover і європейський авіабудівний консорціум Airbus вже зазначали, що можуть перенести операції і робочі місця за межі Британії при такому розвитку подій.

Також ірландський авіаперевізник Ryanair відзначив, що високу ймовірність «жорсткого «Брексіта» не варто недооцінювати.

Раніше повідомлялося, що 10 000 робочих місць буде перенесено із Лондона в Париж через Brexit – і це тільки у фінансовому секторі.

Між тим у британському парламенті допитають мільйонера Аарона Бенкса, якого підозрюють у тісних зв’язках із російськими компаніями та спонсоруванні кампанії з виходу країни зі складу ЄС.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло