mind
10 000 робочих місць буде перенесено із Лондона в Париж через Brexit

10 000 робочих місць буде перенесено із Лондона в Париж через Brexit

Йдеться про фінансовий сектор, а в суміжних галузях ця кількість може зрости до 30 000

10 000 робочих місць буде перенесено із Лондона в Париж через Brexit
фото pixabay.com

Близько 10 000 робочих місць може бути перенесено із Лондона в Париж у звʼязку з виходом Великобританії зі складу Євросоюзу, повідомляє агентство Bloomberg. Про це в ефірі Bloomberg TV сказав Жерар Местралле – глава Paris Europlace, організації, що лобіює інтереси паризького фінансового сектору.

Станом на сьогодні вже близько 3500 співробітників фінансового сектору були переведені в Париж з Лондона компаніями, що відкривають офіси у французькій столиці в очікуванні Brexit. У суміжних галузях може бути перенесено ще до 30 000 робочих місць, зазначив Местралле.

«Ми на правильному шляху (щодо перенесення робочих місць. – Mind). Це довгий шлях, і кількість перенесених робочих місць надалі тільки зростатиме», – сказав він.

Між тим імовірність «жорсткого» Brexit збільшилася, оскільки в уряду британського прем'єра Терези Мей немає єдиної позиції щодо умов виходу з ЄС, сказав глава Paris Europlace.

«У нинішній ситуації можна говорити про збільшення ймовірності того, що сторони не дійдуть згоди до березня 2019 року щодо угоди по Brexit», – зазначив Местралле.

Країнам ЄС, на його думку, не варто давати Лондону відстрочку для виходу з ЄС, оскільки бізнесу необхідна визначеність.

Нагадаємо, у понеділок 9 липня два британських міністри, зокрема міністр закордонних справ Борис Джонсон, подали у відставку через незгоду з позицією Терези Мей щодо Brexit.

План виходу Великобританії з ЄС був прийнятий 6 липня після запеклих дебатів. Він передбачає «м'який» варіант Brexit: створення зони вільної торгівлі з ЄС для промислових і с/г товарів і збереження митних стандартів союзу на британських кордонах.

Противники цієї стратегії, серед яких і Борис Джонсон, вважають, що через подібні умови Лондон стане залежним від Євросоюзу і при цьому не зможе впливати на рішення, що приймаються в Брюсселі.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті