mind
Tetra Tech виграло $85-мільйонний контракт USAID на підвищення енергобезпеки України

Tetra Tech виграло $85-мільйонний контракт USAID на підвищення енергобезпеки України

Програма розрахована на 5 років

Tetra Tech виграло $85-мільйонний контракт USAID на підвищення енергобезпеки України
Фото Shutterstock

Великий світовий постачальник консалтингових та інженерних послуг Tetra Tech, Inc. (NASDAQ: TTEK) оголосив про отримання контракту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) на $85 млн для підвищення енергетичної безпеки в Україні, повідомляє Інтерфакс.

«Tetra Tech забезпечить технічні послуги для підтримки інвестицій в енергетику в приватному секторі, збільшення генерації з відновлюваних джерел енергії (ВДЕ), надійної і доступної енергії для всіх українців», – йдеться в повідомленні американської компанії.

Tetra Tech уточнює, що конкретні завдання включають в себе розробку моделей енергетичного ринку для створення конкуренції, завершення попередніх техніко-економічних оцінок ВДЕ і розробки креативних механізмів фінансового стимулювання для сприяння приватним інвестиціям в ВДЕ.

Передбачається, що Tetra Tech також буде співпрацювати з місцевими організаціями в реалізації програми з розвитку інституційного потенціалу України, заохочення відповідальності за результати і забезпечення стійкості реформ.

Компанія нагадує, що п'ятирічна програма USAID щодо підвищення енергетичної безпеки України за допомогою програми конкурентних енергетичних ринків спрямована на поліпшення нормативно-правової бази в енергетичному секторі, підвищення стійкості енергопостачань в країні.

Tetra Tech зі штаб-квартирою в Пасадені (Каліфорнія, США) надає консалтингові та інженерні послуги глобальним комерційним і державним клієнтам в сфері водопостачання, навколишнього середовища, інфраструктури, управління ресурсами, енергетики і міжнародного розвитку. У компанії – близько 17 тис. працівників. Її виручка в 2017 фінансовому році склала $2,8 млрд.

Tetra Tech в 2018 році вже отримала контракти USAID на $22 млн в Мадагаскарі і $32 млн в Уганді, а в 2017-му – на $57 млн ​​в Пакистані.

Нагадаємо: підготовка щодо здійснення проекту вартістю до $90 млн розпочалася ще в 2017 році, проте на той момент виконавець не був відомий.

Нагадаємо: наприкінці 2017 року за сприяння USAID було відкрито першу в Україні незалежну лабораторію контролю якості молока та продуктивності тварин

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті