mind
У Британії стане простіше заснувати свій стартап тим, хто приїхав з-за кордону

У Британії стане простіше заснувати свій стартап тим, хто приїхав з-за кордону

Країна запрошує до себе талановитих підприємців з усього світу

У Британії стане простіше заснувати свій стартап тим, хто приїхав з-за кордону
Пікаділлі, Лондон

Міністерство внутрішніх справ Великобританії повідомило, що процедура видачі стартап-віз підприємцям, які хочуть заснувати власний бізнес, буде значно спрощена, повідомляє The Independent.

Нова ініціатива допоможе швидше отримати візу. Це має допомогти залучити в країну талановитих підприємців з усього світу, а також підтримати імідж Британії як одного з найбільших у світі центрів інновацій і бізнесу, наголосив секретар департаменту у справах імміграційної політики Саджид Джавід.

Поки що деталі отримання нової візи не повідомляються. Однак уже відомо, що для неї необхідно отримати підтримку від університету або бізнес-спонсора.

«Стартап-візи» Великобританія почне видавати вже з весни 2019 року.

Нова програма прийде на зміну нинішній, згідно з якою отримати право на підприємницьку діяльність в країні могли отримати тільки випускники вузів.

Ініціатором запуску нової програми є Консультативний комітет з міграції Великобританії, який орієнтувався на запит британського IT-сектору. Метою нової програми є запрошення в країну, перш за все, представників інноваційного бізнесу.

На сьогодні у бізнесменів є можливість отримати візу до Великобританії, скориставшись програмою Tier 1, яка передбачає спеціальний порядок видачі отримання в'їзних документів для інвесторів, підприємців і майбутніх підприємців.

Нагадаємо, Британія збирається внести радикальні зміни в правила щодо злиття і поглинань компаній, щоб захистити країну від крадіжок технологій у ключових галузях промисловості.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті