Обсяги видобутку газу «Полтавської газонафтової компанії» склали 83,6 млн куб. м

Обсяги видобутку газу «Полтавської газонафтової компанії» склали 83,6 млн куб. м

Обсяги видобутку нафти і конденсату склали 17 300 тонн; виробництво СВГ досягло 5 100 тонн

Обсяги видобутку газу СП «Полтавська газонафтова компанія» (ПГНК) в січні-червні цього року склали 83,6 млн куб. м. Про це повідомляє ПГНК в прес-релізі.

Згідно з повідомленням, обсяги видобутку нафти і конденсату склали 17 300 тонн; виробництво СВГ досягло 5 100 тонн.

За січень-червень цього року ПГНК нарахувала 243, 9 млн грн ренти за видобуток природного газу, нафти та конденсату, з цієї суми 12,2 млн грн були спрямовані в місцеві бюджети.

Разом з цим, з початку року було відновлено 5 свердловин із фонду державних підприємств і 4 з власного фонду. 

Показник EBITDA за перше півріччя перевищив бюджет на 20%, а операційний грошовий потік – на 5%.

Також, ПГНК переглянула програму буріння, а також відновила програму інтенсифікації та капітального ремонту свердловин (КРС).

З метою збільшення обсягів виробництва скрапленого вуглеводневого газу, ПГНК вперше імпортувала сировину для дозавантаження заводу з виробництва СВГ, збільшивши таким чином завантаження з 25% до 40%.

«У рамках програми розвитку регіонів, ПГНК продовжила розвивати проекти соціальної відповідальності. Загальна сума коштів, виділених на підтримку і реалізацію таких проектів в Україні в січні-червні 2018 року, склала 1 265 553 грн. Серед найбільш успішних варто відзначити Новосанжарський і Машівський райони Полтавської області, де виділені кошти пішли на покращення інфраструктури та благоустрій сіл, а також на реалізацію окремих освітніх проектів у дитячих садках і школах-інтернатах», – йдеться в повідомленні.

СП «Полтавська газонафтова компанія» – спільне українсько-британське підприємство, було створене у 1994 році. СП ПГНК є лідером серед недержавних нафтогазовидобувних підприємств України. Сфера діяльності компанії – пошук, розвідка, видобуток та переробка нафти та газу. Полтавська газонафтова компанія використовує найсучасніші технології і методи, задля власного внеску у досягнення Україною енергетичної незалежності.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло