Обсяги видобутку газу «Полтавської газонафтової компанії» склали 83,6 млн куб. м
Обсяги видобутку нафти і конденсату склали 17 300 тонн; виробництво СВГ досягло 5 100 тонн
Обсяги видобутку газу СП «Полтавська газонафтова компанія» (ПГНК) в січні-червні цього року склали 83,6 млн куб. м. Про це повідомляє ПГНК в прес-релізі.
Згідно з повідомленням, обсяги видобутку нафти і конденсату склали 17 300 тонн; виробництво СВГ досягло 5 100 тонн.
За січень-червень цього року ПГНК нарахувала 243, 9 млн грн ренти за видобуток природного газу, нафти та конденсату, з цієї суми 12,2 млн грн були спрямовані в місцеві бюджети.
Разом з цим, з початку року було відновлено 5 свердловин із фонду державних підприємств і 4 з власного фонду.
Показник EBITDA за перше півріччя перевищив бюджет на 20%, а операційний грошовий потік – на 5%.
Також, ПГНК переглянула програму буріння, а також відновила програму інтенсифікації та капітального ремонту свердловин (КРС).
З метою збільшення обсягів виробництва скрапленого вуглеводневого газу, ПГНК вперше імпортувала сировину для дозавантаження заводу з виробництва СВГ, збільшивши таким чином завантаження з 25% до 40%.
«У рамках програми розвитку регіонів, ПГНК продовжила розвивати проекти соціальної відповідальності. Загальна сума коштів, виділених на підтримку і реалізацію таких проектів в Україні в січні-червні 2018 року, склала 1 265 553 грн. Серед найбільш успішних варто відзначити Новосанжарський і Машівський райони Полтавської області, де виділені кошти пішли на покращення інфраструктури та благоустрій сіл, а також на реалізацію окремих освітніх проектів у дитячих садках і школах-інтернатах», – йдеться в повідомленні.
СП «Полтавська газонафтова компанія» – спільне українсько-британське підприємство, було створене у 1994 році. СП ПГНК є лідером серед недержавних нафтогазовидобувних підприємств України. Сфера діяльності компанії – пошук, розвідка, видобуток та переробка нафти та газу. Полтавська газонафтова компанія використовує найсучасніші технології і методи, задля власного внеску у досягнення Україною енергетичної незалежності.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].