mind
Великі платники податків задекларували у червні 2018 року 9,2 млрд грн ПДВ

Великі платники податків задекларували у червні 2018 року 9,2 млрд грн ПДВ

Що на 556,6 млн грн більше задекларованих сум за травень 2018 року

Великі платники податків задекларували у червні 2018 року 9,2 млрд грн ПДВ
Фото: Shutterstock

Платниками Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби (ДФС) за червень 2018 року задекларовано 9,2 млрд грн податку на додану вартість (ПДВ), що на 556,6 млн грн більше задекларованих сум попереднього періоду (за травень 2018 року), йдеться у повідомленні на сайті офісу.

Як зазначється, за рахунок проведення роботи з підприємствами щодо адекватного декларування ПДВ, податкова віддача в порівнянні з декларацією за травень 2018 року зросла на 0,34% та  склала 3,18% і залишається найвищою по Україні.

Беззаперечно, на сьогодні одним із ефективних інструментів відтворення та розширення бази оподаткування з ПДВ залишається контроль за різного роду «тіньовими»  операціями суб’єктів господарювання.

«На сьогодні органи ДФС мають достатній інструментарій  для ідентифікації нікчемних правочинів. Пріоритетом такої роботи залишається – в першу чергу попередження наших платників про наявність ризиків та наслідків, що можуть настати в майбутньому при проведенні аудиту», – підкреслюють у ДФС.

Так, за підсумками червня поточного року фахівцями Офісу упереджено включення до витрат операцій з сумнівними контрагентами на суму близько 383 млн грн, що становить 76,7 млн грн ПДВ. Сума таких операцій з початку року сягнула більше 4 млрд грн, з яких ПДВ становить 818 млн грн.

Нагадаємо, великі платники податків за січень – березень 2018 року забезпечили збір до Державного бюджету платежів на суму 74,1 млрд грн  з урахуванням сплати податку на прибуток ВПП, що на 10,3 млрд грн, або на 16% більше, ніж було зібрано за аналогічний квартал минулого року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті