Захворіло у світі
176,446,731
Померло у світі
3,811,528
Вилікувалось у світі
160,417,038
Захворіло в Україні
2,223,558
Померло в Україні
51,679
Вилікувалось в Україні
2,127,337
China Tower провела найбільше в світі IPO за останні 2 роки, залучивши $6,9 млрд

China Tower провела найбільше в світі IPO за останні 2 роки, залучивши $6,9 млрд

У число десяти ключових інвесторів увійшли Alibaba Group, Hillhouse Capital і Och-Ziff Capital Management Group

China Tower провела найбільше в світі IPO за останні 2 роки, залучивши $6,9 млрд
Фото Shutterstock

China Tower Corp., власник інфраструктури, що використовується найбільшими операторами мобільного зв'язку КНР, в рамках первинного розміщення акцій на Гонконгській біржі залучив $6,9 млрд, повідомляє Інтерфакс з посиланням на CNBC.

В результаті дане IPO стало найбільшим в світі за останні два роки.

China Tower продав 43,1 млрд нових акцій (25% капіталу) за ціною 1,26 гонконгського долара ($0,16) за кожну. IPO пройшло по нижній межі індикативного цінового діапазону, в той час як верхня межа становив $1,58.

У число десяти ключових інвесторів, які купили акції на загальну суму $1,4 млрд, увійшли Hillhouse Capital, Och-Ziff Capital Management Group і Alibaba Group.

Виходячи з ціни розміщення, ринкова вартість в цілому China Tower, найбільшого в світі за обсягом виручки власника веж стільникового зв'язку, оцінюється приблизно в $ 28 млрд.

Торги акціями компанії почнуться 8 серпня.

China Tower планує направити 60% залучених коштів на капітальні інвестиції, включаючи будівництво нових і поліпшення існуючих вишок. Ще 30% піде на погашення боргів, решта грошей – на поточні витрати.

Китайські оператори зв'язку China Mobile Ltd., China Telecom Corp. і China Unicom (Hong Kong) Ltd. в 2015 році передали China Tower ряд активів в сфері інфраструктури для бездротового зв'язку, щоб об'єднати їх в пул для спільного використання. Всі три оператора зв'язку є власниками часток в China Tower.

Нагадаємо: Hillhouse Capital та AlibabaGroup також вклала кошти у Xiomi. В свою чергу остання залучила лише $4,7 млрд під час IPO.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті