mind
ДФС підписала угоду про поставку скануючих систем на митниці на суму 482 млн грн

ДФС підписала угоду про поставку скануючих систем на митниці на суму 482 млн грн

Nuctech compani limited, яка стала переможцем у 2 лотах, поставить 7 сканерів для вантажівок

ДФС підписала угоду про поставку скануючих систем на митниці на суму 482 млн грн
Фото: Shutterstock

Державна фіскальна служба (ДФС) підписала угоду з Nuctech compani limited, яка стала переможцем у 2 лотах і поставлятиме 7 скануючих систем для огляду вантажних транспортних засобів та контейнерів, призначених для оснащення пунктів пропуску на суму 482,399 млн грн.

Про це йдеться у повідомленні на сайті ДФС.

Відповідно до угоди Nuctech зобов’язана у 2018 році виробити, поставити, забезпечити здійснення монтажу, пусконалагодження та передачу у власність ДФС скануючого обладнання на пунктах пропуску «Ужгород» та «Чоп» (Закарпатської митниці ДФС), «Рава-Руська», «Краківець» та «Шегині» (Львівської), «Ягодин» (Волинської) та «Порубне» (Чернівецької).

Як зазначається, ці пункти пропуску мають найбільше навантаження по вантажо- та пасажиропотоку.

«Комплексний підхід з удосконалення контролю та обладнання пунктів пропуску стаціонарними скануючими системами дозволить поставити хрест на контрабандних схемах. Обладнання найсучасніше і компанія реалізовуватиме проект «під ключ»: від постачання систем до їх гарантійного обслуговування», – зазначив директор Департаменту матеріального забезпечення та розвитку інфраструктури ДФС Андрій Рахуба під час підписання угоди.

Крім того, за словами представника Nuctech в Україні Лі Цзісина, для його компанії це найбільший контракт в Україні: «Ми розуміємо актуальність та важкість проекту і ми докладемо максимум зусиль, щоб передати ДФС все обладнання вчасно».

Як зазначається у повідомленні, зазначена закупівля сканерів, це – наймасштабніший проект за всю історію української митниці, за який ДФС боролася більше року.

За даними Bloomberg, компанія Nuctech Company Limited виробляє продукти контролю безпеки. Раніше була відома як Nuclear Technology Company Ltd і змінила її назву на Nuctech Company Limited у березні 2002 року. Компанія була заснована в 1997 році і розташована в Пекіні, Китай, має філію в Нідерландах. Nuctech Company Limited працює як дочірня компанія Tsinghua Tongfang Co, Ltd.

Нагадаємо, на початку липня повідомлялось, що ДФС закупила скануючі системи для огляду вантажних транспортних засобів і контейнерів для оснащення пунктів пропуску на 701 млн грн за 3 лотами, з яких один лот лишився за Arempa International Ltd FZC, а 2 останніх забрала на себе Nuctech Company Limited.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті