«Укрспирт» продаватиме алкоголь українських виробників у власній мережі магазинів «Національний продукт»

«Укрспирт» продаватиме алкоголь українських виробників у власній мережі магазинів «Національний продукт»

Перші 5 магазинів розташовані в Києві, а найближчим часом планується розширити мережу магазинів по всій Україні

«Укрспирт» продаватиме алкоголь українських виробників у власній мережі магазинів «Національний продукт»
Фото: «Укрспирт»

Державне підприємство «Укрспирт» офіційно відкрило мережу спеціалізованих магазинів алкогольної продукції українських виробників «Національний продукт», повідомляє Інтерфакс-Україна із посиланням на інформацію держпідприємства.

Як зазначається, перші 5 магазинів розташовані в Києві. Найближчим часом підприємство планує розширити мережу магазинів по всій Україні.

Так, у магазинах «Національний продукт» буде представлена продукція понад 150 вітчизняних брендів, в тому числі, власного виробництва Луцького спиртзаводу держпідприємства «Укрспирт».

Як пояснили у ДП, відкриття мережі відбулося згідно із затвердженим стратегічним планом розвитку підприємства.
«Укрспирт» в 2017 році відновив потужності з виробництва власної горілки і з грудня 2017 року українська державна горілка експортується до Німеччини.

«Наша мета – популяризація українського продукту на внутрішньому ринку і за межами країни. Зараз на експорт до Німеччини відправлено третя партія горілки. Планується також вихід на британський ринок», – йдеться в повідомленні із посиланням на слова в.о. директора «Укрспирт» Юрія Лучечка.

«Укрспирт» великий виробник спирту та спиртовмісної продукції в Україні. ДП знаходиться в управлінні Міністерства аграрної політики і продовольства. Загальна виробнича потужність держпідприємства – більше 36 млн декалітрів на рік. Його роботу забезпечує 41 виробничий майданчик.

Як писав Mind, китайська компанія Beijing Huafu Engineeriing та китайський інвестиційний фонд GREEN BOND Investment зацікавлені у державно-приватному партнерстві та здійсненні інвестицій у спиртову галузь України.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті