mind
«Укрнафта» закриває 47 свердловин у Івано-франківські області

«Укрнафта» закриває 47 свердловин у Івано-франківські області

Через відсутність цистерн для вивезення нафти

«Укрнафта» закриває 47 свердловин у Івано-франківські області
Фото: pixabay.com

Виробники в Івано-Франківській області в місті Надвірна зупиняють роботу 47 свердловин на 5 родовищах через відсутність цистерн для вивезення нафти.

Про це повідомляє ПАТ «Укрнафта» на сторінці Facebook.

«Сьогодні буде зупинено 47 свердловин на п’яти родовищах», – йдеться у повідомленні.

#зрадатотальна І знову залізнична тема: вчора ПАТ «Укрзалізниця» повідомила, що вільні цистерни є і проблема лише в тім,...

Опубликовано ПАТ «Укрнафта» Четверг, 2 августа 2018 г.

Як зазначається, вчора ПАТ «Укрзалізниця» повідомила, що вільні цистерни є і проблема лише в тім, що наш підрядник не оформив заявки на рухомий склад в електронній системі.

«Ще на початку липня було направлено 2 заявки разом на 224 цистерни. По факту доїхало лише 57☹, що очевидно недостатньо. На серпень потрібно 310 цистерн. «Укрзалізниця» говорить, що поки в наявності є 150, але жодна з них ще навіть не почала рухатись у напрямку Надвірної», – наголошують у повідомленні.

Крім того, із довідки від «Нафтохіміка» та інформації з електронної системи АС «Месплан» видно, що заявки оформлялись і в червні, і в липні, і вже в серпні. «І якщо в червні в принципі заявки задовільнялись, то в липні ситуація чомусь раптово змінилась...», – пояснюють на підприємстві.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті