mind
Росія знову втручатиметься у вибори в США – національна розвідка США

Росія знову втручатиметься у вибори в США – національна розвідка США

Очікується, що РФ здійснюватиме спроби вплинути на хід виборів до Конгресу в 2018-му та президентських виборів у 2020 році

Росія знову втручатиметься у вибори в США – національна розвідка США
Ден Коутс
фото з twitter.com/SenDanCoats

Голова національної розвідки США Ден Коутс заявив, що Росія здійснюватиме спроби впливу на проміжні вибори в Конгрес США, які відбудуться восени 2018 року, а також втручатиметься у вибори президента США у 2020 році. Про це повідомляє Reuters.

«Ми визнаємо загрозу, вона реальна, вона триває, і ми робимо усе можливе, щоб провести законні вибори, – сказав Коутс. – Втручання є всепроникним, воно триває і має намір… підірвати наші демократичні цінності».

Він також додав, що Росія використовувала та буде використовувати велику кількість способів,  завдяки яким можна здійснити вплив, зокрема, через ботів, кібератаки, агентів та інше.

Окремо міністр оборони Джим Меттіс заявив, що Пентагон також допомагає в зусиллях із захисту виборів у США. Він сказав, що Міноборони «вживає активних заходів для захисту виборчої безпеки, включно із моніторингом наших супротивників».

Демократи скептично оцінюють зусилля, які застосовує Трамп щодо захисту виборів, хоча підкреслили, що вони раді, що така увага приділяється цьому питанню.

«Радий бачити, що Білий дім, нарешті, щось робить для забезпечення безпеки виборів, навіть якщо це лише прес-конференція. Якщо б це ще було підкріплено якимись діями із того, що сказав президент», – зазначив сенатор Марк Ворнер.

Очікується, що сенатори протягом найближчих тижнів розглядатимуть законопроекти, які мають на меті зробити виборчі дільниці більш безпечними, а також заходи щодо покарання РФ за повторне втручання в американські вибори.  

Як повідомлялось, Facebook днями викрила нове втручання перед черговими виборами в США.

Нагадаємо: днями група американських сенаторів запропонувала законопроект, який передбачає посилення санкцій проти РФ.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті