Захворіло у світі
155,918,548
Померло у світі
3,258,269
Вилікувалось у світі
133,382,771
Захворіло в Україні
2,097,024
Померло в Україні
45,451
Вилікувалось в Україні
1,711,709
Остання західна мережа готелів залишила Крим

Остання західна мережа готелів залишила Крим

Best Western Sevastopol Hotel тепер не існує на півострові

Остання західна мережа готелів залишила Крим
фото Shutterstock

Американська компанія Best Western Hotels & Resorts, остання західна готельна мережа, залишає Крим через його анексію, повідомляє Reuters.

Готель Best Western Sevastopol Hotel, будівля радянської епохи на пристані в порту Севастополя, був одним з небагатьох ознак присутності міжнародного бізнесу, що залишився після анексії 2014 року. Інші великі бренди, серед яких McDonald's Corp і Radisson Hotels, вже виїхали з Криму.

Готель Best Western має систему франчайзингу, згідно якої власники або оператори готелю можуть платити за право використовувати бренд компанії, послуги з маркетингу та підтримки. Один із співробітників готелю повідомив, що франчайзинговий договір з Best Western завершився в жовтні минулого року через санкції.

Готель все ще працює, але тепер це  «Готель і СПА Севастополь», а не бренд Best Western.

«Тепер нас просто називають «Севастопольським готелем», – сказав співробітник, який хотів залишитися анонімним: ми перестали платити за франчайзинг».

Генеральний директор готелю та головний офіс у Феніксі, штат Арізона, відмовилися коментувати дане питання.
Головним власником готелю є компанія «Севастопольська інвестиційна група», зареєстрована на Сейшельських островах, за даними російських податкових служб. Коментарі від фірми також не були отримані, тому що ніяких контактних даних для цього не було вказано.

Як зазначають в Reuters, те, що Best Western залишив Крим цього року, показує, що навіть через 4 роки після того, як санкції були вперше введені Сполученими Штатами та Європейським Союзом, вони все ще змушують західних інвесторів залишати півострів.

Нещодавно влада Фінляндії пригрозила російській сім'ї депортацією з країни, оскільки їхні російські паспорти були видані на території українського Криму, окупованого Росією.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті