Демократам у США заборонили використовувати смартфони ZTE і Huawei перед виборами

Демократам у США заборонили використовувати смартфони ZTE і Huawei перед виборами

Китайські телефони можуть нести загрозу нацбезпеці, вважають у комітеті Демпартії

Демократам у США заборонили використовувати смартфони ZTE і Huawei перед виборами
https://www.zte.com.cn/global/

Національний комітет Демократичної партії США закликав демократів, які братимуть участь в листопадових проміжних виборах до Конгресу, не використовувати пристрої китайських виробників ZTE і Huawei. Про це повідомило видання CNN з посиланням на джерело в Демпартії, пише «Коммерсант».

Раніше стало відомо, що партія вирішила закупити телефони фірми ZTE для співробітників.

«Важливо, щоб ніхто з партії і учасників виборчої компанії не використовував пристрої від ZTE або Huawei, навіть якщо вони дешеві або взагалі дістаються безкоштовно», – сказав глава служби безпеки комітету Боб Лорд. Він додав, що члени та співробітники партії не повинні купувати телефони цих компаній ні для службового, ні для особистого користування.

Джерело агентства Reuters в Демократичній партії США також підтвердило, що співробітники отримали попередження не використовувати китайські смартфони ZTE і Huawei.

Причиною підозрілого ставлення до китайських виробників смартфонів стало прагнення запобігти можливій загрозі національній безпеці США. Раніше Міноборони США заборонило продавати смартфони китайських виробників Huawei і ZTE в магазинах на американських військових базах по всьому світу.

Нагадаємо, США зняли заборону з китайської ZTE після того, як китайська компанія виконала всі узгоджені умови – сплатила $1 млрд штрафу, депонувала $400 млн та змінила керівництво компанії.

При цьому відносини між США та Китаєм загострюються: Китай підготував нові тарифи на 5 тисяч товарів з США на $60 млрд.

На тлі цих подій Китай відкинув прохання США не купувати іранську нафту.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті