mind
Конфлікт розвивається: авіалінії Саудівської Аравії припиняють сполучення з Канадою

Конфлікт розвивається: авіалінії Саудівської Аравії припиняють сполучення з Канадою

Саудівська влада вважає, що Канада втручається у внутрішні справи країни

Конфлікт розвивається: авіалінії Саудівської Аравії припиняють сполучення з Канадою
Самар Бадаві
фото Twitter @whrdmena

Саудівська державна авіакомпанія Saudi Arabian Airlines припиняє рейси в Торонто з 13 серпня, повідомляє Al Jazeera з посиланням на повідомлення компанії.

Таким чином влада Саудівської Аравії вживає заходів у відповідь, оскільки вважає, що з боку Канади мало місце «втручання у внутрішні справи» країни після того, як канадські чиновники висунули вимогу звільнити звільнити двох відомих правозахисниць і борців за права жінок, затриманих тиждень тому.

Саудівська Аравія відкликала свого посла в Канаді. Канадський посол, який, як і раніше, знаходиться в Ер-Ріяді, оголошений персоною нон грата.

Нагадаємо, Саудівська Аравія заморозила всі нові торгові відносини з Канадою у відповідь на заклик канадської влади  звільнити громадських активісток.

Як повідомила міжнародна правозахисна організація Human Rights Watch, влада Саудівської Аравії затримали правозахисниць і борців за права жінок Самар Бадаві, сестру саудівського блогера-дисидента Раїфа Бадаві, та Нассіму аль-Садах.

МЗС Канади висловило серйозну стурбованість цими діями і закликало владу Саудівської Аравії звільнити правозахисниць.

Влада Саудівської Аравії заявила, що не втручається у внутрішні справи інших країн, включаючи Канаду, і тому не потерпить втручання інших країн у свої внутрішні справи.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті