Великий європейський інвестор відбере два українські стартапи для участі в міжнародних програмах

Великий європейський інвестор відбере два українські стартапи для участі в міжнародних програмах

Startup Wise Guys вже проінвестував 14 українських команд

Великий європейський інвестор відбере два українські стартапи для участі в міжнародних програмах
Фото : The Gate Agency

Один з найбільших інвесторів у країнах Північної, Центральної та Східної Європи за кількістю угод, В2В-акселератор Startup Wise Guys відбере два українські стартапи для участі в міжнародних програмах SaaS та Fintech. Про це повідомляє прес-служба Startup Wise Guys.

Згідно з повідомленням, акселератор вже проінвестував 14 українських команд: Monday52, PromoRepublic, Hashtago, SyncUI, StepShot, Publicfast, VRnet, bNesis, CoinyPay, Jetbeep, Sureberry, BloknotApp, Pibox та CallPage, який нещодавно залучив $4,5 млн.

Так, Startup Wise Guys проводитиме триденний захід у Києві за темами продажів, пошуку інвестицій, product-market fit та пітчів. Завершенням заходу стане відкритий пітч-баттл, у результаті якого журі оберуть два стартапи до фінального туру у вересні.

Ukraine Startup Hunt проходить у межах міжнародного відбору, за підсумками якого Startup Wise Guys запросять стартапи на фінальний відбірковий тур до Таллінна і Риги до SaaS і Fintech відповідно, де вже в кожну програму відберуть 10 проектів. Команди отримають до 30 000 євро та три місяці інтенсивної програми, яка сфокусована на розвиток бізнесу в країнах Європи. Разом з цим компанії, які пройшли програму, отримають можливість одержати додатково 150 000 євро під час наступних раундів.

«SWG ніколи раніше, в жодній іншій країні, ще не виділяла стільки днів і ресурсів на скаутинг стартапів», – повідомила редакції операційний директор B2B Saas програми Олександра Балкова.

Відбіркові дні пройдуть у Києві з 27 до 29 серпня 2018 року в 1991 Civic Tech Center  за адресою вул. Мечникова, 2 (БЦ «Парус»).

«Як правило, стартапи завжди самостійно пробивалися і їхали проходити програми акселератора. Це перший випадок, коли міжнародна та мультинаціональна команда приїжджає сюди, до Києва, щоб відібрати лише два стартапи», – повідомила в коментарі для Mind прес-служба Startup Wise Guys.

Зокрема, програму Saas буде курирувати команда з представниками з України.

«Як правило, команди акселераторів не бувають мультинаціональними і це дуже рідкий випадок», – розповідають у прес-службі.

B2B SaaS – практична інтенсивна менторська програма тривалістю три місяці. Проходить у Таллінні з 8 жовтня 2018 року до 29 січня 2019 року. Програма сфокусована на продажах, залученні інвестицій, product-market fit та пітч-навичках.

Fintech – програма, яку вдруге Startup Wise Guys проводить разом зі Swedbank – найбільшим банком Балтійського регіону та Швеції. Першу програму Wise Guys Fintech закінчили 10 бізнес-команд з 9 різних країн, включно з українськими стартапами. Дати проведення – з 29 жовтня 2018 року по 24 лютого 2019 року (Рига, Латвія).

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло