Кияни сплатили 95% зобов’язань за поданими майновими деклараціями – ДФС

Кияни сплатили 95% зобов’язань за поданими майновими деклараціями – ДФС

Всього кияни задекларували 1 млрд грн

Кияни сплатили 95% зобов’язань за поданими майновими деклараціями – ДФС
Фото: Shutterstock

Платники Києва задекларували та сплатили майже половину всіх зобов’язань за поданими майновими деклараціями по Україні на суму 1 млрд грн. Про це з посиланням на слова начальника Головного управління ДФС у Києві Людмили Демченко пише прес-служба Державної фіскальної служби.

Згідно з повідомленням, за результатами цьогорічної кампанії декларування в Україні було задекларовано й узгоджено до сплати 2,16 млрд грн податку на доходи фізосіб та 273,5 млн грн військового збору. З них 1,48 млрд грн ПДФО та 115,4 млн грн було задекларовано платниками з Києва.

За словами керівника столичного управління фіскальної служби, за результатами цьогорічної кампанії декларування в Україні було задекларовано й узгоджено до сплати 2 мільярди 167 мільйонів податку на доходи фізичних осіб та 273,5 мільйони гривень військового збору. Половину вказаних зобов’язань, а саме 1 мільярд 48 мільйонів гривень ПДФО та 115,4 мільйонів гривень військового збору було задекларовано платниками міста Києва.

«Мені надзвичайно приємно констатувати, що на кінець липня кияни сплатили 95% зазначених зобов’язань, що складає майже мільярд гривень», – повідомила Демченко.

За її словами, у результаті проведення кампанії Декларування-2018 станом на 31 липня 2018 року до бюджету надійшло 998 млн грн податку на доходи фізосіб та 110 млн грн військового збору. У порівнянні з підсумками минулорічного декларування доходів громадян, коли рівень сплати складав 93%, в цьому році бюджет додатково отримав 351,8 млн грн податку на доходи фізосіб та 41,9 млн грн військового збору.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло