Захворіло у світі
11,910,220
Померло у світі
545,728
Вилікувалось у світі
6,505,587
Захворіло в Україні
50,414
Померло в Україні
1,306
Вилікувалось в Україні
23,119
США опублікували новий список китайських товарів, на які введуть 25%-ві мита

США опублікували новий список китайських товарів, на які введуть 25%-ві мита

Тепер на американський ринок буде потрапляти менше китайської електроніки

США опублікували новий список китайських товарів, на які введуть 25%-ві мита
фото pixabay.com

Офіс торгового представника США опублікував остаточний список китайських товарів, які потраплять під нові американські мита з 23 серпня.  Розмір мит на імпортовані з Китаю товари складе 25%, загальна вартість митних зборів складе $16 млрд, інформує Reuters.

Новий список містить 279 найменувань товарів, серед яких і напівпровідникова продукцію з Китаю.

Також у списку – широкий спектр китайської електроніки, пластмас, хімікатів і залізничного устаткування – товари, які, за даними Офісу торгового представника США, відносяться до стратегічного плану Made in China 2025, спрямованого на підвищення конкурентоздатності Китаю у високотехнологічних галузях.

Зазначається, що відомство виключило зі списку кілька найменувань товарів після громадських слухань, коли було встановлено, що  мита на ці товари можуть завдати «серйозного економічного збитку».

В результаті введення мит на китайський імпорт обсягом $16 млрд загальна вартість товарів, які обкладаються 25%-ми митами, складе приблизно $50 млрд.

На початку липня Вашингтон ввів мита на імпорт китайських товарів вартістю $34 мільярди, на які Пекін відповів аналогічними заходами на таку ж суму. Одночасно президент США Дональд Трамп попередив, що може в кінцевому рахунку ввести мита на імпорт китайських товарів вартістю понад $500 млрд – це майже весь обсяг китайського експорту в США в 2017 році.

Раніше повідомлялося, що концерн General Motors через зростання цін на метал став першою жертвою торгової війни Трампа проти постачальників металу. 

Нагадаємо, Трамп не залишає надію обкласти митами всі країни на світі, а кошти, отримані від сплати митних зборів, спрямувати на погашення держборгу.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті