Захворіло у світі
11,910,220
Померло у світі
545,728
Вилікувалось у світі
6,505,587
Захворіло в Україні
50,414
Померло в Україні
1,306
Вилікувалось в Україні
23,119
Укрексімбанк збільшив зобов'язання «Богдана» на 130 млн грн

Укрексімбанк збільшив зобов'язання «Богдана» на 130 млн грн

Строк погашення продовжився до 2031 року

Укрексімбанк збільшив зобов'язання 	«Богдана» на 130 млн грн
Фото: Корпорація «Богдан»

Укрексімбанк реструктуризував мільярдний борг корпорації «Богдан», повідомляє Stockworld.

Господарський суд Києва закрив провадження у справі про стягнення майна в рахунок погашення кредитної заборгованості на суму понад 1,2 млрд грн з компаній – ТОВ «Мега Авто Логістик», ТОВ «Богдан Логістик» та дочірнього підприємства (ДП) «Автобусний завод «Богдан», які входять в корпорацію «Богдан» за позовом державного Укрексімбанку.

Відповідну ухвалу суд виніс 31 липня в зв'язку з відсутністю предмета спору. Відповідачі та третя особа – автомобільна компанія «Богдан Моторс» – клопотали про закриття провадження у справі, а Укрексімбанк не заперечував.

У зв'язку з відсутністю предмета спору, суд встановив, що 21 червня 2018 року Укрексімбанк і «Богдан Моторс» уклали новий договір, яким здійснили заміну (новацію) початкових зобов'язань за кредитними договорами та заборгованості за облігаціями на загальну суму 1,18 млрд грн (в тому числі 975 млн ​​грн кредит і 147 млн грн відсотків за ними) на нове зобов'язання. Так, первісне зобов'язання припиняється, а у позичальника виникає борг на умовах цього договору.

За умовами нового договору, початкове зобов'язання позичальника перед банком замінюється зобов'язанням щодо погашення 1,31 млрд грн до 25 грудня 2031 року. 

Нагадаємо: міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings підтвердило довгостроковий рейтинг дефолту Укрексімбанку в іноземній валюті та національній валютах на рівні «В-».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті