Трамп отримає право вводити санкції з втручання у вибори в США

Трамп отримає право вводити санкції з втручання у вибори в США

Президент США зможе вводити санкції проти 10 з 30 найбільших компаній в країні, чия влада втручалась у виборчий процес у США

Трамп отримає право вводити санкції з втручання у вибори в США
Дональд Трамп
Фото Shutterstock

Білий дім працює над указом, який дозволить президенту США Дональду Трампу вводити санкції проти осіб, які втручаються в американські вибори. Про це повідомляє The Washington Examiner із посиланням на The Washington post.

Зазначається, до проекту постанови ще можуть бути внесені зміни. Цим указом буде встановлена ще одна категорія, за якою у США будуть вносити до санкційного списку.

Єдиний обмежувальний захід вводитиметься стосовно осіб, які, як вважається, брали участь в кампаніях, направлених на вплив на хід виборів в Америці. Однак видання повідомляє, що аналогічні заходи, які застосовувались адміністраціями Обами та Трампа не мали великого успіху у стримуванні РФ.

У документі йдеться про те, що президент зможе вводити санкції стосовно 10 з 30 найбільших компаній в країні, чий уряд втрутився у виборчий процес у США.

Нагадаємо: розвідка США заявила, що Росія здійснюватиме спроби впливу на проміжні вибори в Конгрес США, які відбудуться восени 2018 року, а також втручатиметься у вибори президента у 2020 році.

Як повідомлялось, Facebook нещодавно викрила нове втручання перед черговими виборами в США.

Раніше днями група американських сенаторів запропонувала законопроект, який передбачає посилення санкцій проти РФ.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті