mind
Два великі гравці юридичного ринку України вирішили об’єднатись

Два великі гравці юридичного ринку України вирішили об’єднатись

Астерс та ЄПАП Україна оголосили про об’єднання з 1 жовтня 2018 року

Два великі гравці юридичного ринку України вирішили об’єднатись
Фото: Shutterstock

Команди юридичних фірм Астерс та ЄПАП Україна оголошують про об’єднання з 1 жовтня 2018 року, йдеться у повідомленні на сайті Астерс.

«Об’єднана фірма матиме офіси в Києві та Вашингтоні і стане найбільшою в Україні з 26 партнерами та понад 140 юристами. Всього у фірмі працюватиме більш ніж 250 співробітників», – повідомили у компанії.

Об’єднання Астерс та ЄПАП Україна консолідує професійний досвід найкращих спеціалістів і суттєво посилить експертизу як у транзакційних і регуляторних практиках, так і у сфері вирішення спорів.

Керуватиме фірмою Комітет у складі партнерів Олексія Дідковського, Сергія Свириби та Армена Хачатуряна. Назву нової фірми буде оголошено окремо. Об’єднання буде завершено після отримання необхідних регуляторних дозволів.

Обидві фірми працюють в Україні понад 20 років, є лідерами юридичного ринку та постійно отримують найвищі рекомендації міжнародних та національних рейтингів. Міжнародний рейтинг Chambers Europe 2018 відзначає 22 юристів об’єднаної фірми – найбільшу кількість визнаних дослідженням фахівців в одній юридичній фірмі в Україні.

Як писав Mind, з початку року кількість угод про злиття і поглинання зросла на 65% і досягла $2,5 трлн. Фактори, які рухають компанії назустріч одна одній – технологічний прогрес і намагання зберегти конкурентоздатність.

Нагадаємо, ринок M&A угод в Україні минулого року відновив зростання: за кількістю угод – на 22%, за вартістю – на 37%.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті