Захворіло у світі
134,719,328
Померло у світі
2,915,972
Вилікувалось у світі
76,537,874
Захворіло в Україні
1,841,137
Померло в Україні
36,779
Вилікувалось в Україні
1,405,826
Посилення санкцій США можна розцінювати, як оголошення економічної війни – прем’єр-міністр РФ

Посилення санкцій США можна розцінювати, як оголошення економічної війни – прем’єр-міністр РФ

В РФ заявляють, що вживатимуть усіх необхідних економічних, політичних або інших методів у відповідь

Посилення санкцій США можна розцінювати, як оголошення економічної війни – прем’єр-міністр РФ
фото з pixabay.com

Подальше посилення антиросійських економічних санкцій США можна вважати початком економічної війни, і на цю війну треба реагувати економічними, політичними або іншими методами. Про це заявив прем’єр-міністр РФ Дмитро Мєдвєдєв, передає ТАСС.

«Розмови про майбутні санкції я б не хотів коментувати. Але можу сказати одне: якщо далі прослідує щось типу заборони діяльності банків або використання тої чи іншої валюти, то це можна буде назвати оголошенням економічної війни. І на цю війну необхідно буде реагувати – економічними методами, політичними методами, а за необхідності, і іншими методами. І наші американські друзі це мають розуміти». – заявив він.

Коли мова зайшла про вже діючі санкції, Мєдвєдєв підкреслив, що ці заходи «як би західні партнери не вважали, що росіяни погані, ведуть неправильну політику, що влада РФ має змінити свою позицію з ряду питань, але значною мірою це обмеження нашої економічної потужності». Також він додав, що санкції проти Москви вводились неодноразово і в радянський період.

«Наша країна за останні 100 років існувала в умовах постійного санкційного тиску. Для чого це робиться? Для того, щоб прибрати РФ з числа потужних конкурентів на міжнародному полі», – підкреслив прем’єр-міністр.

Він визнав, що санкції впливають на економіку країни та на рух курсу валют.

Нагадаємо: Держдеп США прийняв рішення ввести нові санкції проти РФ через отруєння екс-співробітника російського ГРУ Сергія Скрипаля та його доньки Юлії в британському Солсбері нервово-паралітичною речовиною «Новичок». Нові обмежувальні заходи наберуть чинності 22 серпня.

Як повідомлялось, посольство РФ в США назвало санкціями «драконівськими» та безпідставними.

Стало відомо, що американські сенатори підготували новий законопроект про більш жорсткі антиросійські санкції, які, за умови його прийняття, поставлять під загрозу реалізацію будь-якого зарубіжного енергопроекту РФ – від «Північного потоку-2» до інвестицій в невеликі стартапи.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті