Захворіло у світі
134,719,328
Померло у світі
2,915,972
Вилікувалось у світі
76,537,874
Захворіло в Україні
1,841,137
Померло в Україні
36,779
Вилікувалось в Україні
1,405,826
General Electric обрала Мелітопольське локомотивне депо для обслуговування нових локомотивів «Тризуб»

General Electric обрала Мелітопольське локомотивне депо для обслуговування нових локомотивів «Тризуб»

Через його максимальну відповідність вимогам компанії до центру з обслуговування новозбудованих локомотивів

General Electric обрала Мелітопольське локомотивне депо для обслуговування нових локомотивів «Тризуб»
Локомотив TE33A «Тризуб»
Фото Facebook «Укрзалізниця»

Експерти General Electric рекомендуватимуть менеджменту ПАТ «Укрзалізниця» Мелітопольське локомотивне депо регіональної філії «Придніпровська залізниця» як основну базу сервісного обслуговування локомотивів GE, йдеться у повідомленні на сайті і «Укрзалізниці».

Як зазначається, представники General Electric вважають, що зазначене депо максимально відповідає вимогам компанії до центру з обслуговування новозбудованих для України тепловозів серії ТЕ33АС «Тризуб».

«У депо є чудова база, – підсумував обхід об’єкту регіональний директор із сервісу GE Павло Семикопенко. – Добре оснащена. Збережено кваліфікований персонал. Скрізь чисто. Приміщення не нові, однак ми побачили, що тут їх упорядковують і ремонтують».

У свою чергу, за словами регіонального директора з якості GE Газіза Іскакова, технічна експертиза показала, що в депо досить високий рівень механізації та автоматизації виробничих процесів.

«Тож проблем з освоєнням ремонту та технічного обслуговування локомотивів нового покоління, певен, не виникне. Тим більше що компанія належним чином підготує спеціалістів та постійно відслідковуватиме їх поточну кваліфікацію», – наголосив Ісаков.

Так, за словами експертів, це дає підстави рекомендувати менеджменту Укрзалізниці Мелітополь як основну базу сервісного обслуговування локомотивів GE.

Нагадаємо, 8 серпня перший локомотив TE33AC із заводу General Electric Transportation у Ері, штат Пенсильванія, відправився до України.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті