Захворіло у світі
161,138,318
Померло у світі
3,347,018
Вилікувалось у світі
138,963,721
Захворіло в Україні
2,135,886
Померло в Україні
47,333
Вилікувалось в Україні
1,816,643
На Маска подали до суду через твіт про приватизацію Tesla

На Маска подали до суду через твіт про приватизацію Tesla

Відповідно до законодавства США, компанії і їх топ-менеджери не мають права давати недостовірну інформацію щодо значущих корпоративних подій

На Маска подали до суду через твіт про приватизацію Tesla
Ілон Маск
фото з twitter.com/elonmusk

Через твіти Ілона Маска про плани зробити компанію Tesla Inc. приватною, на компанію та Макска подав до суду акціонер Калман Ісаак. Про це з посиланням на Bloomberg пише Інтерфакс.

Згідно з повідомленням, позов поданий до федерального суду Сан-Франциско. Він стосується неправдивої інформації, яку поширив Маск щодо забезпечення фінансування викупу компанії, де мало місце маніпулювання ринком.

«Продавці цінних паперів Tesla змушені були покривати свої позиції, купуючи папери компанії за штучно завищеними цінами 7 серпня, після 12:48. Очевидно, що всі покупці акцій Tesla також постраждали», – йдеться в заяві акціонера.

Нагадаємо: днями Ілон Маск у Twitter повідомив, що збирається викупити усі акції компанії, і таким чином, її приватизувати. У дописі Маск зазначив, що «фінансування забезпечено». За умови продажу акцій за вказаною ним ціною, сума угоди може досягнути $72 млрд.

Раніше перевірку стосовно заяви Маска почала Комісія з цінних паперів і бірж (SEC). В ході перевірки має бути з'ясовано чи були у Маска підстави заявляти про плани викупити компанію і наявності відповідного фінансування для цього, а також зрозуміти, чому настільки важлива інформація була поширена їм через твіттер.

Відповідно до законодавства США, компанії і їх топ-менеджери не мають права давати недостовірну інформацію щодо значущих корпоративних подій. Маску також загрожують проблеми, якщо регулятори з'ясують, що ці заяви були зроблені їм з метою підштовхнути до зростання ціну акцій Tesla.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті