Гереги розширять мережу «Епіцентр К» до 53 торговельних центрів

Гереги розширять мережу «Епіцентр К» до 53 торговельних центрів

Протягом року буде відкрито ще 5 ТЦ

Гереги розширять мережу «Епіцентр К» до 53 торговельних центрів
Фото Олeкcій Бутeнкo для Mind

До кінця цього року група компаній «Епіцентр К» планує розширити однойменну мережу до 53 торговельних центрів (ТЦ), відкривши п'ять нових об'єктів – у Хмельницькій, Львівській, Закарпатській та Донецькій областях. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Згідно з повідомленням,  18 серпня відбудеться відкриття нового ТЦ «Епіцентр К» по ул.Попова в м.Старокостянтінів Хмельницької обл.

Площа торгового залу складе 3 300 кв.м, а вуличних майданчиків – 830 кв. м.

У Краматорську Донецької області, заплановано відкрити ТЦ площею 17 500 кв. м, у Славуті Хмельницької області площею 4 800 кв. м, Дрогобичі Львівської області площею 4 800 кв. м та Хусті Закарпатської області площею 4 400 кв. м.

«Таким чином, компанія реалізує стратегію розвитку ТЦ невеликих форматів площею 2 000 – 6 000 кв. м в районних центрах і містах обласного підпорядкування», – йдеться в повідомленні.

Раніше повідомлялось, що У 2018 році Гереги інвестують в агронапрямок «Епіцентр К» понад 2 млрд грн. 

Минулого року Антимонопольний комітет дозволив Герегам придбати 10 аграрних компаній. Крім того, у лютому 2018 році Герегам було дозволено придбання частки в статутному капіталі Vioil Holdings Limited – ще одній аграрній компанії. 

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло