Новим орендарем АЗС екс-міністра Ставицького стала мережа МОТТО

Новим орендарем АЗС екс-міністра Ставицького стала мережа МОТТО

Перша перебрендована АЗС у Кропивницькому розпочала свою роботу

Новим орендарем АЗС екс-міністра Ставицького стала мережа МОТТО
Фото enkorr

Перша перебрендована АЗС екс-міністра енергетики і вугільної промисловості України Едуарда Ставицького в Кропивницькому, розпочала свою роботу. Станція належить мережі МОТТО, повідомляє enkorr.

Відтак, новими орендарями АЗС Ставицького, який займав посаду міністра за часів Віктора Януковича, стали компанії «Мото Трейдинг» і «Сіті Трейдинг». Вони створені в 2018 році й належать Андрію Корольчуку та Ярославу Тіпайло.

Новостворена АЗС ще не нанесена на карту мережі на сайті MOTTO. Графічне зображення бренду на ній відрізняється від того, яке присутнє на вже працюючих 35 станціях мережі.

MOTTO відома тим, що почала свою роботу на базі низьколіквідних станцій WOG, які бренд вирішив здати в оренду. На сайті мережі вказано, що вона складається з 35 об'єктів переважно в Київській області та західній України. При цьому «Лакі Петрол» у своїх тендерних документах зазначає, що з квітня вона управляє 15 АЗС під брендом MOTTO в Донецькій області та 9 – у Дніпропетровській.

Зазначається, що один із теперішніх орендарів – Корольчук – зробив собі ім'я на ринку завдяки багаторічній роботі на посаді куратора розвитку напрямку реалізації скрапленого газу в мережі WOG. Два роки тому він покинув WOG, ставши директором «Трансшімпент-газ». Ця компанія є оператором недавно побудованої ГПС «Привільне» в Дніпропетровській області.

Тіпайло є директором компанії «Лакі Петрол», яка орендує нафтобазу і низку АЗС у компанії «Азовнафтопродукт» в Донецькій області. В офіційних довідках, що подаються в тендерні комітети за процедурою ProZorro, «Лакі Петрол» з квітня поточного року маркує їх під брендом MOTTO.

Джерела в торгівельних колах говорять, що ключовою особою в проекті MOTTO є Олексій Костяк. Він акціонер і топ-менеджер проекту ДПС «Привільне».

Нагадаємо: з 1 серпня «БРСМ-Нафта» припинила оренду 63 АЗС, що належать Ставицькому. Це рішення засновник мережі Андрій Біба пояснив постійними спробами його колишнього партнера відібрати в нього торгову марку «БРСМ-Нафта» і належну йому частку мережі. Дебрендінг почався зі станцій в Кіровоградській області і закінчиться 5 вересня.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло