Захворіло у світі
134,719,328
Померло у світі
2,915,972
Вилікувалось у світі
76,537,874
Захворіло в Україні
1,841,137
Померло в Україні
36,779
Вилікувалось в Україні
1,405,826
«Укрнафтобуріння» поставить 18 млн куб.м газу для «Київтеплоенерго»

«Укрнафтобуріння» поставить 18 млн куб.м газу для «Київтеплоенерго»

Ціна складає 10 2000 грн/1000 куб. м

«Укрнафтобуріння» поставить 18 млн куб.м газу для 	«Київтеплоенерго»
Фото: Shutterstock

КП «Київтеплоенерго» підписало тимчасовий договір з ПрАТ «Видобувна компанія «Укрнафтобуріння» на поставку 18 млн куб. м газу за ціною 10 2000 грн/1000 куб. м. Про це з посиланням на дані компанії пише Бізне-Цензор.

Згідно з повідомленням,  зазначеного обсягу газу достатньо для безперебійної роботи ТЕЦ-5 протягом місця.

«Ціна «Укрнафтобуріння» на поставки газу нижче ніж НАК «Нафтогаз України», яка за умови оплати протягом або після періоду (календарний місяць) поставки газу становить по 11 080 грн/ 1000 куб. м з ПДВ», – йдеться в повідомленні.

Однак ціна приватної компанії вище ціни «Нафтогазу» за умови місячної авансової передоплати.

Також у повідомленні зазначен, що даний час КП» Київтеплоенерго» не може проводити авансові оплати.

Разом з цим повідомляється, що  «Укрнафтобуріння» – єдиний постачальник газу який погодився укласти договір з КП «Київтеплоенерго» за умови відсутності авансового платежу, без банківської гарантії, або будь-яких інших видів забезпечення, з розстрочкою платежу на 38 днів і з надання гарантії транспортування газу в газотранспортну систему України.

«Ще раз наголошуємо, що угода з «Укрнафтобуріння» було укладено тимчасово, до вирішення питання підписання договору на поставку газу з НАК «Нафтогаз України»... На сьогодні питання укладення мирової угоди між Київською міською державною адміністрацією (КП «Київтеплоенерго») і НАК «Нафтогаз України» залишається не врегульованим», – наголошують у повідомленні.

Раніше повідомлялось, що КМДА закупила газ у приватного постачальника, що працює на ринку України.

Нагадаємо, 15 червня КП «Київтеплоенерго» звернулося до Господарського суду Києва із позовом до ПАТ «НАК «Нафтогаз України» про визнання укладеними договорів про постачання природного газу. Водночас, НАК подала зустрічний позов.

Заборгованість «Київенерго» перед НАК «Нафтогаз» – близько 4,8 млрд грн, через яку НАК відмовляється укладати угоди з «Київтеплоенерго», поки остання не візьме на себе борги, які накопичені в період угоди з ПАТ «Київенерго».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті